موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/112745 :کد

فدراسیون فوتبال؛

اشتباه حامیان کی روش

  یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ — ۲۱:۰۲
تعداد بازدید : ۲۶۵   
 تحلیل ایران -اشتباه حامیان کی روش

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال، گفت: کسانی که از کی روش حمایت می کنند یا به دنبال منافع شخصی خود هستند و یا در محاسبات خود اشتباه دارند.

  به گزارش تحلیل ایران داریوش مصطفوی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، گفت: فدراسیون فوتبال ایران قراردادی را با کی روش امضا کرده است و باید طبق گفته بزرگان مملکت مردم را در جریان این قرارداد به صورت کامل بگذاریم تا همه از آن آگاه شوند.


رئیس اسبق فدراسیون فوتبال، اظهار کرد: از زمان ورود کی روش به فوتبال ایران برخی رسانه ها و برخی پیشکسوتان و بازیکنان به خاطر منافع خود از این مربی حمایت کردند تا به خواسته هایشان برسند.


وی تصریح کرد: کی روش حرف های زیبایی می زند، اما عملکرد او آبروی فوتبال ایران را در داخل و خارج از کشور برده است و متاسفانه به حرف هیچکس هم گوش نمی دهد. مسئولان به گونه ایی صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی را مهم جلوه می دهند که انگار ایران تا حالا به این مهم نرسیده است.


وی اظهار کرد: امروز با امیر قلعه نویی، محمد مایلی کهن، حسین فرکی و عبدالله ویسی هم می توانیم به جام جهانی صعود کنیم، اما نیاز به مربی داریم که بتوانیم با او به افتخار جدیدی برسیم و به دور دوم جام جهانی صعود کنیم.


مصطفوی خاطرنشان کرد: نمی دانم مسئولان فدراسیون فوتبال چرا اینقدر مقابل کی روش کوتاهی می کنند و به فکر آبروی فوتبال ایران نیستند. مطمئن باشید با این رفتار کی روش اگر من رئیس فدراسیون بودم در عرض 45 ثانیه او را اخراج می کردم.


وی ادامه داد: کی روش از زمان حضورش در ایران میلیاردها تومان پول گرفته اما به اندازه یک مربی درجه سه هم برای فوتبال ایران کار نکرده است.

✔✔

امروز با امیر قلعه نویی، محمد مایلی کهن، حسین فرکی و عبدالله ویسی هم می توانیم به جام جهانی صعود کنیم، اما نیاز به مربی داریم که بتوانیم با او به افتخار جدیدی برسیم و به دور دوم جام جهانی صعود کنیم.

 


وی با ابراز تاسف از صحبت های امیر عابدینی، اظهار کرد: او یکی از چهره های خوب و تاثیر گذار فوتبال بوده است اما ای کاش او در برخی مواقع از حیثیت این رشته ورزشی دفاع می کرد.


مصطفوی خاطرنشان کرد: به اعتقاد من کسانی که از کی روش حمایت می کنند، در اشتباه هستند، زیرا شرایط امروز تیم ملی ایران در نبود کی روش از این بدتر نخواهد بود.


وی افزود: شناسنامه کاری کی روش به خوبی وضعیت کاری او را نشان می دهد و مسئولان فدراسیون قبل از استخدام او هم می توانستند وضعیت او را متوجه شوند. کی روش با سخنرانی های خود بارها و بارها مردم ایران را نگران کرده است در حالی که مطمئن باشید اگر برانکو یا برخی مربیان ایرانی امروز سرمربی تیم ملی بودند، شرایط از این بهتر بود.


خبرنگار: سید جواد بشیری، انتشار دهنده: هادی افتخاری

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :