موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/112849 :کد

تیم کوک

تیم کوک در تولد ۱۰ سالگی آیفون: بهترین هنوز در راه است

  دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۳
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -تیم کوک در تولد ۱۰ سالگی آیفون: بهترین هنوز در راه است

تیم کوک در تولد ۱۰ سالگی آیفون: بهترین هنوز در راه است

به گزارش تحلیل ایران آیفون شرکت اپل، با وجود این که همچنان در سراسر جهان جزو محبوب ترین گوشی های هوشمند به شمار می رود، اما اخیراً نتواسته در فروش مانند گذشته پرفروغ عمل کند و شیب فروش آن حتی سیری نزولی را به خود گرفته است. طبیعی است که این موضوع موجب نگرانی کاربران آیفون نسبت به آینده محصول محبوبشان و البته شرکت سازنده آن شده باشد؛ اما مدیرعامل اپل هم چنان خوشبین است و در بیانیه ای رسمی به مناسبت دهمین سال تولد آیفون، اظهار کرده که "بهترین هنوز در راه است".

در بیانیه تیم کوک آمده است که:

آیفون به یکی از بخش های ضروری زندگی مصرف کنندگانش تبدیل شده و امروز بیش از هر زمان دیگری، روش برقراری ارتباط، سرگرمی، کار و زندگی ما را متحول کرده است. آیفون در دهه اول حضور خود، استانداردهایی جدید را در محاسبات موبایلی تعیین کرد وما تازه در شروع راه هستیم. بهترین هنوز در راه است.

البته این امکان وجود دارد که کوک، به دلیل این که چهره اصلی شرکت اپل است، در صحبت هایش بیش از حد خوشبین شده باشد، هرچند او در این راه تنها نیست و برخی کارشناسان هم معتقدند سال جدید میلادی می تواند شروعی دوباره برای اپل باشد.

به تازگی، تحلیلگران پیش بینی کرده اند که آیفون 8 شرکت اپل، بیش از حد انتظار شناخته خواهد شد و آمار فروش آن دست نیافتنی خواهد بود. پیش تر، آیفون 6 این شرکت موفق شد رکوردهای فروش اسمارت فون را بشکند که خیلی ها معتقدند برخورداری از نمایشگر بزرگتر، عامل اصلی این استقبال بود.


تابناک نوشت:تا کنون شایعات بسیاری در خصوص آیفون 8 اپل منتشر شده که نشان می دهد احتمالاً هم از لحاظ طراحی و هم امکانات، محصولی متفاوت و خیره کننده خواهد بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :