موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/112861 :کد

مدیر عامل استقلال

پرسپولیس، هدف رفیعی

  دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ — ۱۹:۲۸
تعداد بازدید : ۲۱۱   
 تحلیل ایران -پرسپولیس، هدف رفیعی

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، گفت: با سروش رفیعی برای حضور در تیم استقلال مذاکره کردیم اما هدف او پیوستن به پرسپولیس بود.

 

به گزارش تحلیل ایران، رضا افتخاری در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال درباره آخرین وضعیت استقلال در زمان نقل‌ و انتقالات نیم ‌فصل اظهار داشت: با بازیکنانی مد نظر منصوریان صحبت کردیم اما آنها با باشگاه های خود قرارداد داشتند. با سروش رفیعی هم صحبت کردیم، اما قصد داشت به پرسپولیس برود. وی در خصوص رحیم زهیوی گفت : این بازیکن تصمیم به حضور در استقلال داشت ولی باشگاه استقلال خوزستان رضایت‌نامه‌اش را نداد. بندی در قرارداد او بود که تنها در صورت پیوستن به تیم خارجی می‌توانست از این تیم جدا شود. همچنین شهباز زاده پاسخی به درخواست استقلال نداد. اما قصد داریم آندرانیک تیموریان به صورت تعویضی به استقلال بیاوریم. وی گفت: البته گزینه خارجی هم مدنظر داریم و برای اینکه فضا به‌هم نخورد، نام او را اعلام نمی کنیم تا به مانند سه بازیکن قبلی نسوزد.


ایرنا نوشت: افتخاری درباره لیست خروجی تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: در لیست آبی پوشان هنوز نام روزبه چشمی هم وارد نشده و باید تصمیم نهایی در مورد او گرفته شود. بر همین اساس تا پنجشنبه فرصت داریم لیست‌مان را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنیم. وی در پاسخ به این سئوال که چه پیش‌بینی از عملکرد استقلال در نیم‌فصل دوم لیگ برتر دارد، تصریح کرد: از زمانی که به استقلال آمدم، روندمان رو به رشد بوده است. در مقطعی که من بودم، مانند پرسپولیس و تراکتورسازی تنها یک شکست را پذیرا شدیم. باید قبول کنیم مصدومیت بازیکنان کلیدی به تیم استقلال لطمه زد. اگر همه بازیکنان استقلال به شرایط خود بازگردند و بازیکنان مدنظر جذب شوند، تیم نتیجه خواهد گرفت. در بازی با سپاهان عملکردمان خوب بود و متأسفانه لیگ تعطیل شد و نتوانستیم به روندمان ادامه دهیم.


مدیرعامل باشگاه استقلال درباره وضعیت استیو جونز، مربی بدنساز انگلیسی این تیم گفت :ین مربی به خاطر مشکلات مالی باشگاه، کارش را به موقع انجام نشد و پرداختی به او صورت نگرفت. این مسئله هم به خاطر برداشت یک میلیارد تومان از حساب باشگاه بود. از روز گذشته دست به کار شدیم تا مشکل او را برطرف کنیم. افتخاری درباره تجمع روز گذشته (یکشنبه) برخی از هواداران مخالفش گفت: آنها مرا نیاورده‌اند که بخواهند برکنارم کنند! این تعداد نشان دهنده همه هواداران استقلال نیستند. بعدها مشخص می‌شود که چه کسانی آنها را وادار به این کار کرده بودند. وی در واکنش به این سئوال که آیا این تعداد از سوی مدیران پیشین استقلال تحریک شده بودند، گفت: من نمی‌دانم چه کسی پشت این قضیه بوده است. دستگاه‌های نظارتی در حال پیگیری این موضوع هستند تا بدانند چه کسانی پشت پرده این داستان بوده‌اند. باشگاه استقلال دولتی است و با پنج نفر که در خیابان جمع شده‌اند، نمی‌توان مدیرعامل را تغییر داد. اینجا، جای کوچکی نیست و نگران این مسائل نیستیم. البته معتقدم که نباید هواداران استقلال بازیچه دست افرادی که منافع‌شان از باشگاه قطع شده است، قرار گیرند.


مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سئوال که چرا برخی از بازیکنان جوان تمایلی برای تمدید قراردادشان ندارند؟ تصریح کرد: هر بازیکنی که منصوریان تأیید کند، با او قرارداد می‌بندیم و نگران منابع مالی هم نیستیم.


 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :