موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/113164 :کد

گوشی گلکسی J3

مدل ۲۰۱۷ گوشی گلکسی J۳ مجهز تاییدیه وای فای دریافت کرد

  پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۹
تعداد بازدید : ۳۴۰   
 تحلیل ایران -مدل ۲۰۱۷ گوشی گلکسی J۳ مجهز تاییدیه وای فای دریافت کرد

مدل ۲۰۱۷ گوشی گلکسی J۳ مجهز به اندروید نوقا تاییدیه وای فای دریافت کرد

به گزارش تحلیل ایران اتحادیه وای فای (WFA) به تازگی تاییدیه وای فای یکی از گوشی های هوشمند جدید ساخت سامسونگ را صادر کرده است. به نظر می رسد که این تاییدیه مربوط به مدل 2017 سری گلکسی J3 باشد. هرچند بر خلاف اطلاعاتی که از این گوشی تا به حال به بیرون درز پیدا کرده، محصول مذکور مجهز به اندروید 7.0 نوقا است.

بد نیست بدانید که سامسونگ از هفته ها پیش در حال آماده سازی مدل های 2017 سری گلکسی J خود است و یکی از آن ها قطعاً J3 است که شایعات زیادی در خصوص آن منتشر شده است. قرار بود در تاریخ 6 ژانویه، سامسونگ گوشی Galaxy J3 Emerge را تنها در آمریکا و از طریق قرارداد با اپراتورهای اسپرینت و ویرجین موبایل عرضه کند. این در حالیست که نام این اسمارت فون تا این لحظه در فروشگاه های آنلاین این اپراتورها دیده نمی شود. جالب است بدانید که در مشخصات اعلام شده، Galaxy J3 Emerge مجهز به اندروید 6.0 مارشمالو است و این گوشی از آخرین سیستم عامل گوگل که همان اندروید نوقاست، بهره نمی برد.

تابناک نوشت: در هر صورت این نسخه جدید از گلکسی J3 که تاییدیه وای فای را دریافت کرده قرار است با بقیه گوشی های سری J3 امسال، از لحاظ نرم افزاری تفاوت داشته باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :