موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی جامعه

a/113191 :کد

نشاط جامعه

نشاط اجتماعی چاشنی زندگی است

  پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ — ۲۰:۳۲
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -نشاط اجتماعی چاشنی زندگی است

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان این که افراد برای انجام مطلوب زندگی روزانه به تفریح و نشاط نیاز دارند،‌ گفت: نشاط اجتماعی لازمه و چاشنی زندگی است.

به گزارش تحلیل ایران ناصر صبحی  اظهار کرد: افراد برای انجام مطلوب فعالیت روزانه،‌ شغلی و اجتماعی به برنامه های تفریحی، شاد و نشاط آور نیاز دارند .


وی با اشاره به این که نشاط جز نیازهای ابتدایی انسان نیست، درعین حال تصریح کرد: افراد برای انجام فعالیت های روزانه به تخلیه انرژی و تجدید قوا نیاز دارند.


صبحی نشاط را لازمه ادامه فعالیت های روزانه زندگی دانست و گفت: نشاط اجتماعی رابطه مستقیمی با سلامت روان افراد دارد، هرچه افراد جامعه از سلامت روان مطلوبی برخوردار باشند میزان نشاط اجتماعی در آن جامعه افزایش می یابد.


وی با تاکید بر این که نشاط چاشنی و نمک زندگی است،‌ گفت: هنگامی که فرد نیازهای اولیه اش برطرف شود، نشاط را لازم خواهد داشت.


صبحی با اشاره به برخی پژوهش های انجام گرفته درباره نشاط اجتماعی افراد جامعه گفت: این پژوهش ها نشان می دهد جامعه ما از نشاط اجتماعی مطلوبی برخوردار نیست ولی نباید در این خصوص سیاه نمایی شود و ناامیدی به جامعه تزریق شود.


صبحی با تاکید بر این که ازدواج بر روی سلامت انسان تاثیر گذار است، گفت: افزایش طول عمر، بهبود سلامت روان از اثرات ازدواج موفق است. وی افزود: اگر خانواده ها سلامت روان نداشته باشند جامعه نیز دچار بحران می شود.


وی با اعلام این که جوانان در هنگام ورود به زندگی مشترک هیچ مهارتی از نظر شیوه برخورد با مسایل زندگی ندارند، گفت: آگاهی از مهارت های پیش از ازدواج، حین و پس از ازدواج ضروری است.


تابناک نوشت : این مسئول وزارت ورزش و جوانان با اعلام این که ملاک زنان و مردان برای انتخاب همسر بایکدیگر متفاوت است، گفت: ملاک های اصلی مردان در انتخاب همسرزیبایی ظاهری است اما زنان شخصیت فرد را مد نظر قرار می دهند .

                               

نشاط ملی     جامعه     ورزش     امید     زندگی    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :