موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/113238 :کد

حملات رژیم صهیونیستی

هشدار ارتش سوریه به رژیم صهیونیستی

  جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۷
تعداد بازدید : ۱۵۷   
 تحلیل ایران -هشدار ارتش سوریه به رژیم صهیونیستی

فرماندهی کل ارتش سوریه به اسرائیل درباره ادامه دادن به تجاوزاتش هشدار داد و اعلام کرد که ارتش سوریه به مبارزه با تروریسم تا ریشه کنی کامل آن ادامه خواهد داد.

 به گزارش تحلیل ایران فرماندهی کل ارتش سوریه امروز جمعه اعلام کرد که جنگنده های اسرائیل فرودگاه نظامی المزه را با موشک هدف قرار دادند.

دربیانیه فرماندهی کل ارتش سوریه که به دنبال حمله دیروز(پنجشنبه) رژیم صهیونیستی به فرودگاه المزه صادر شد، آمده است: چند موشک شب گذشته از منطقه ای نزدیک دریاچه طبریه در شمال فلسطین اشغالی شلیک شد که به محوطه فرودگاه المزه اصابت کرد.

در این بیانیه آمده است : ارتش سوریه به تجاوز اسرائیل واکنش نشان خواهد داد و به مبارزه خود با تروریست ها برای سرکوب آنان و حامیان شان ادامه خواهد داد.

فرماندهی کل ارتش سوریه اعلام کرد : جنگنده های دشمن صهیونیستی در اقدامی مأیوسانه برای پشتیبانی از گروه های تروریستی ساعت 25 : 00 شب گذشته چند موشک از شمال دریاچه طبریه به سوی فرودگاه المزه در غرب دمشق شلیک کردند که به محوطه فرودگاه اصابت کرد.

العالم نوشت : گزارش ها حاکیست که 2 جنگنده از آن سوی مرزهای سوریه 8 موشک هدایت شونده به سوی فرودگاه المزه شلیک کردند که این موشک ها به مخازن سوخت فرودگاه اصابت کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :