موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/113270 :کد

سامسونگ

انتشار تصویری تازه از گلکسی S۸ سامسونگ

  جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۳
تعداد بازدید : ۳۰۳   
 تحلیل ایران -انتشار تصویری تازه از گلکسی S۸ سامسونگ

هر روز با تصویری جدید از گوشی گلکسی S۸ سامسونگ روبرو می شویم و دیگر سخت است که بتوان درستی یا نادرستی آنها را از هم تشخیص داد. در بسیاری از این تصاویر، برخی قسمت های گوشی شبیه به مدل کنونی آن است.

به گزارش تحلیل ایران،  طی ماه های اخیر از منابع نزدیک به سامسونگ شنیده ایم که این شرکت قصد دارد تغییرات اساسی در خط تولید گوشی های سری Sخود ایجاد کند. در نتیجه انتظار داریم گلکسی S8 با تغییراتی اساسی رونمایی شود.


جدیدترین رندر عرضه شده در این زمینه، مربوط به شرکت Ghostek فعال در عرصه ساخت قاب محافظ برای گوشی ها است. به نظر می رسد در این رندر دقت بیشتری انجام شده است، چرا که شرکت های سازنده قاب معمولا پیش از معرفی هر گوشی، اطلاعاتی درباره ویژگی های آن دریافت می کنند.


در این تصویر، لبه های خمیده گوشی به خوبی به چشم می خورند. اما تا اینجای کار هیچ چیز عجیب و جدیدی دیده نمی شود. برخلاف گزارش های پیشین، در قسمت پشتی این گوشی هیچ اسکنر اثر انگشتی دیده نمی شود، اما شایعه شده که سامسونگ قصد دارد از نمایشگر ثانوی در این گوشی استفاده کند.


تابناک نوشت: فلاش ال ای دی نیز در پشت گوشی به چشم نمی خورد، که ممکن است برای برخی کاربران نگران کننده باشد. البته، بعید است که سامسونگ این قابلیت را از این گوشی حذف کرده باشد و به همین دلیل، شاید بتوان به صحت این رندر تردید پیدا کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :