موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/113286 :کد

حماس؛

پس لرزه‌های عملیات نفوذ حماس به شبکه مخابراتی رژیم صهیونیستی

  شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ — ۰۷:۴۴
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -پس لرزه‌های عملیات نفوذ حماس به شبکه مخابراتی رژیم صهیونیستی

نفوذ نیروهای حماس به شبکه مخابراتی ارتش اسرائیل و هک تلفن‌های همراه ده‌ها نظامی و افسر صهیونیستی، بازتاب گسترده‌ای در جامعه صهیونیستی داشت.

 

به گزارش تحلیل ایران، عملیات نفوذ جنبش مقاومت اسلامی "حماس" به شبکه مخابراتی ارتش رژیم صهیونیستی بازتاب گسترده‌ای در جامعه صهیونیستی و رسانه‌های آن داشت. رسانه‌های صهیونیستی در واکنش به این عملیات اعلام کردند که نظامیان اسرائیلی در دام جنبش مقاومت اسلامی حماس گرفتار شدند، بی آنکه خودشان به این مساله پی ببرند.در همین راستا، کارشناس حوزه امور اسرائیل تاکید کرد که نفوذ نیروهای حماس به شبکه مخابراتی ارتش اسرائیل و هک تلفن‌های همراه ده‌ها نظامی و افسر صهیونیستی بازتاب گسترده‌ای در جامعه صهیونیستی داشت.

تسنیم نوشت: عمر ابوعرقوب افزود که جامعه صهیونیستی از این عملیات بزرگ سایبری حماس به شدت شوکه شده و در بهت و حیرت فرو رفته است، این عملیات سترگ لرزه بر ارکان رژیم صهیونیستی انداخته و سران تل‌آویو را به شدت وحشت زده کرده است، اکنون این سران برای مقابله با تکرار این عملیات دست به کار شده و به تکاپو افتاده‌اند.وی یادآور شد که برخی اسرائیلی‌ها خواستار مجازات نظامیان و افسران صهیونیستی گرفتار در دام حماس هستند.

این پژوهشگر فلسطینی یادآور شد که این عملیات اقدام تازه‌ای نیست، نیروهای مقاومت در گذشته بارها به سایت‌های امنیتی و اطلاعاتی اسرائیل نفوذ کرده و آنها را هک نمودند.وی خاطرنشان ساخت که شیوه جدید حماس برای نفوذ به سیستم‌ها و شبکه‌های ارتباطاتی و مخابراتی ارتش اسرائیل، مقامات سازمان اطلاعات داخلی رژیم صهیونیستی "شاباک" را سرگردان و هراسان و غافلگیر کرده است.ابوعرقوب در رابطه با انگیزه رژیم صهیونیستی از انتشار خبر مربوط به این عملیات، تصریح کرد که اسرائیل با این اقدام می‌خواهد به صهیونیست‌ها هشدار دهد که مبادا در دام نیروهای مقاومت گرفتار شوند.

این کارشناس حوزه امور صهیونیستی تاکید کرد که مقامات ارتش اسرائیل شروع به آموزش نیروهایشان جهت مقابله با جنگ سایبری حماس کرده‌اند. وی اظهار داشت که مقامات نظامی اسرائیل به خاطر افزایش قدرت مقاومت در زمینه جنگ سایبری و نفوذ آن به شبکه مخابراتی ارتش صهیونیستی و هک تلفن‌های همراه نظامیان و افسران صهیونیستی به شدت وحشت زده شده‌اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :