موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/113485 :کد

سامسونگ

تبلیغات جدید سامسونگ دیسپلی شایعات گلکسی اس ۸ را تایید می کنند

  یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۲
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -تبلیغات جدید سامسونگ دیسپلی شایعات گلکسی اس ۸ را تایید می کنند

تبلیغات جدید سامسونگ دیسپلی شایعات گلکسی اس ۸ را تایید می کنند

به گزارش تحلیل ایران،  شایعات اینترنتی و گمانه زنی ها در خصوص گوشی گلکسی اس 8 تمامی ندارند. البته آخرین موردی که باعث شده سرنخ های بیشتری از این گوشی به دست آوریم، تبلیغات خود سامسونگ یا حداقل یکی از بخش های مرتبط با آن بوده است.


همان طور که گفتیم، منبع گزارشات و شایعات اخیر، ویدیوهاییست که سامسونگ دیسپلی در کانال یوتیوب خود به تازگی منتشر کرده است. در این آگهی ها، نکته مهم صفحه نمایش امولد تولید شده برای اسمارت فون هاست که سامسونگ دیسپلی آن ها را در اختیار کمپانی های دیگری جز سامسونگ نیز قرار می دهد.


هردو ویدیو به وضوح نشان می دهند که اسمارت فون مورد نظر سامسونگ، تنها دارای حاشیه ای بسیار باریک در بالا و پایین خود بوده و فاقد دکمه هوم فیزیکی است. جالب است بدانید که هردو ویژگی (طراحی بدون حاشیه و حذف دکمه هوم فیزیکی) از مدت ها پیش به عنوان مشخصات گوشی گلکسی اس 8 مطرح شده اند.

 

باید ببینیم که آیا سامسونگ واقعاً با انتشار این ویدیوها از طریق سامسونگ دیسپلی خواسته تا به نوعی محصول بعدی خود را به رخ رقیبان بکشد؟ باید بگوییم که این موضوع بعید به نظر می رسد، چرا که هردو ویدیو طرحی کلی از اسمارت فونی را نشان می دهند که هدف اصلی از نمایش آن ها، نشان دادن تکنولوژی امولد در صفحه نمایش بوده است. در واقع این طور به نظر نمی رسد که گلکسی اس 8 دقیقاً با این شکل و شمایل تولید شود و ارتباطی بین این تبلیغات و آنچه انتظار می رود به عنوان پرچم دار بعدی سامسونگ به زودی رونمایی شود، وجود ندارد.


تابناک نوشت: با این وجود، می توان از این تبلیغات این گونه برداشت کرد که احتمالاً تکنولوژی امولد در داخل گوشی گلکسی اس 8 وجود خواهد داشت. از شما دعوت می کنیم این دو آگهی را در ادامه تماشا کنید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :