موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب و تشکل ها

a/113520 :کد

سخنگوی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب»؛

بیکاری و رکود، مشکلات اصلی کشور

  یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۳
تعداد بازدید : ۱۷۶۹۰   
 تحلیل ایران -بیکاری و رکود، مشکلات اصلی کشور

بیکاری و رکود و مشکلات اقتصادی و حقوق‌های نجومی از مشکلات اصلی کشور است.

به گزارش تحلیل ایران، نخستین نشست خبری مرضیه وحیددستجردی سخنگوی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» ظهر امروز یکشنبه 26 دی ماه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

وی در ابتدای این نشست ضمن تسلیت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام یار دیرین امام و رهبر معظم انقلاب گفت: بیکاری و رکود و مشکلات اقتصادی و حقوق های نجومی از مشکلات اصلی کشور است.سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار درباره مهم‌ترین مسئله حال حاضر انقلاب اسلامی اظهار داشت: اصحاب رسانه چشم و گوش مردم هستند و مسائل مردم را منعکس و به مسئولان می‌رسانند، امروز معضلاتی در نظام اجرایی وجود دارد که به هیچ وجه قابل چشم‌پوشی نیست و هیچ خانه‌ای نیست که در آن فردی با بیکاری دست به گریبان نباشد.

مشرق نوشت: وی با اشاره به رکود بی‌سابقه که همه چیز را به فلج شدن دچار کرده است، افزود: رکود، بیکاری، مشکلات اقتصادی، حقوق‌های نجومی و آنچه نظام بانکی بیمار ما به آن مبتلاست از مهم‌ترین مشکلات است؛ به طور مثال کسی که 300 چک بی‌محل کشیده دوباره بیش از 6 هزار چک در اختیارش گذاشته می‌شود. لذا نگاه به بیگانه برای رفع مشکلات و بی توجهی به نیروهای داخلی و درون‌زا و مردمی و توسعه داخلی از مهمترین مسائل کشور است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :