موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/113556 :کد

پرسپولیس؛

پرسپولیس به دنبال جذب یک بازیکن عراقی

  دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ — ۰۹:۳۸
تعداد بازدید : ۲۵۲   
 تحلیل ایران -پرسپولیس به دنبال جذب یک بازیکن عراقی

باشگاه نیروی هوایی عراق از پیشنهاد رسمی پرسپولیس برای جذب مدافع این تیم خبر داد و تاکید کرد که به زودی تصمیم نهایی خود در این باره را اعلام خواهد کرد.به گزارش تحلیل ایران، با وجود این که پرسپولیس در فصل جابجایی زمستانی سامان نریمان جهان و سروش رفیعی را جذب کرد اما به نظر می‌رسد که فعالیت سرخ‌پوشان در فصل جابجایی هنوز تمام نشده است.برانکو ایوانکوویچ به دنبال جذب بازیکن در خط دفاعی است. سایت عربی کوره اعلام کرد که پرسپولیس مدافع نیروی هوایی عراق را مد نظر دارد و به دنبال جذب او است.


ایسنا نوشت: جاسم کاطع، عضو هیات مدیره باشگاه نیروی هوایی عراق در گفت‌وگویی که با سایت عربی کوره داشت، گفت‌: باشگاه پرسپولیس ایران درخواست رسمی را به باشگاه ما ارسال کرده و در آن خواستار جذب سعد ناطق است. به زودی با سرمربی تیم و خود سعد ناطق جلسه‌ای را برگزار خواهیم کرد تا تصمیم نهایی خود را در این زمینه بگیریم.

او ادامه‌ داد: به خوبی می دانیم که پرسپولیس یکی از تیم‌های بزرگ ایران و آسیا است ولی  باید تصمیم نهایی خود را بعد از مشورت بگیریم.سعد ناطق که در خط دفاعی بازی می‌کند از کمند مصدومیت رهایی یافته و به شرایط بازی رسیده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :