موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حادثه

a/113576 :کد

ترافیک سنگین

ترافیک سنگین صبحگاهی در خیابان ولیعصر به دلیل حادثه برای تریلر

  دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۷
تعداد بازدید : ۱۰۶۰   
 تحلیل ایران -ترافیک سنگین صبحگاهی در خیابان ولیعصر به دلیل حادثه برای تریلر

سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: حادثه برای خودروی تریلر منجر به ایجاد ترافیک سنگین صبحگاهی در خیابان ولیعصر، اتوبان شهید مدرس و چمران شد.

 به گزارش تحلیل ایران سیدجلال ملکی  با اشاره به ترافیک سنگین صبحگاهی در خیابان ولیعصر درباره علت ایجاد این ترافیک اظهار کرد: ساعت 6:10 صبح امروز یک مورد حادثه خودرویی در خیابان ولیعصر مقابل خیابان شهید فیاضی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت مأموران ایستگاه 88 آتش‌نشانی به همراه سه دستگاه جرثقیل سنگین سازمانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور مأموران آتش‌نشانی در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه تریلر حاوی بار سنگ به دلیل نقص فنی کِشنده آن در کنار خیابان متوقف شده، راننده تریلر با زدن جکهای تریلر اقدام به جابه‌جایی کشنده تریلر کرده و پس از خارج شدن کشنده تریلر، به دلیل سنگینی بار تریلر در جکهای آن نقص و شکستگی ایجاد شده بود.

وی ادامه داد: این اتفاق منجر به پایین آمدن ارتفاع تریلر شده بود و کشنده جدید نمی‌توانست زیر تریلر قرار بگیرد همچنین بر اثر این حادثه، ترافیک بسیار سنگینی در خیابان ولیعصر، اتوبان شهید چمران و مدرس ایجاد و خیابانهای مجاور از بار ترافیکی قفل شده بود.

تسنیم نوشت : ملکی با بیان اینکه دو دستگاه جرثقیل سنگین سازمان آتش‌نشانی همزمان عملیات را آغاز کردند، خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان با احتیاط کامل و تلاش بسیار موفق شدند تریلر سنگین را مقداری از سطح زمین بلند کنند، کشنده جدید را زیر تریلر قرار دادند و  تریلر از محل منتقل شد همچنین عملیات در ساعت 8:33 به پایان رسید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :