موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/113602 :کد

سامسونگ

گلکسی S۸ احتمالا در برابر آب و گرد و غبار مقاوم خواهد بود

  دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -گلکسی S۸ احتمالا در برابر آب و گرد و غبار مقاوم خواهد بود

گلکسی S۸ احتمالا در برابر آب و گرد و غبار مقاوم خواهد بود

به گزارش تحلیل ایران، پرچمداران 2016 سامسونگ یعنی گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge دارای رتبه بندی IP68 برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار هستند.

 

این ربته بندی مقاومت حتی به گوشی های جدید سری Galxay A این شرکت نیز اختصاص یافته است به این ترتیب چندان تعجب برانگیز نخواهد بود که بشنویم آخرین گزارش‌ها از مقاوم بودن پرچمدار جدید سامسونگ یعنی گلکسی S8 در برابر آب و گرد و غبار خبر می‌دهند.

البته به یاد داشته باشید که دریافت گواهینامه IP68 به معنی این است که گوشی به صورت کامل در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است. برای مثال می‌توان گلکسی S7 را به مدت 30 دقیقه در عمق 1.5 متری آب قرار داد و گوشی تنها تحت این شرایط آُسیب نمی‌بیند.

 
این میزان مقاومت در برابر آب برای میانگین کاربران که گوشی خود را حین شنا کردن به همراه ندارند، کافی است. به این ترتیب این افراد زمانی که به صورت تصادفی گوشی‌شان را در استخر انداخته یا لیوان آب را روی گوشی خالی می کنند، نگرانی نخواهند داشت. گوشی بدون استثنا در این شرایط آُسیب نخواهد دید.


تابناک نوشت: از آنجایی که این قابلیت مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته دلیلی ندارد که سامسونگ آن را از گلکسی S8 حذف کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :