موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ورزش و جوانان

a/113608 :کد

وزیر ورزش و جوانان

پای اجرای برنامه جامع اقدام مشترک می ایستیم

  دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ — ۱۶:۰۱
تعداد بازدید : ۲۸۹   
 تحلیل ایران -پای اجرای برنامه جامع اقدام مشترک می ایستیم

وزیر ورزش و جوانان روز دوشنبه گفت: برنامه جام اقدام مشترک سند افتخار ایران است و باید پای اجرای آن بایستیم.

به گزارش تحلیل ایران ،  مسعود سلطانی فر در صد و پنجاه و پنجمین جلسه شورای مشاوران وزیران در امور ایثارگران گفت: دستاوردهای این دوران را می توان ویژه تلقی کرد.


وی گفت: ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در سال های دفاع مقدس، توانست قدرت نظامی خود را به رخ دنیا بکشد و ثابت کردیم ملت قهرمان و توانمندی هستیم که ظرفیت بالایی داریم و اکنون نیز با تدابیر مقام معظم رهبری شرایطی بوجود آمده است که هیچ کشوری به خودش اجازه تعرض به تمامیت ارضی ایران را نمی دهد.


وزیر ورزش و جوانان به آثار ارزشمند مذاکرات دولت یازدهم به نمایندگی از مردم و کشور با قدرت های جهانی اشاره کرد و اظهار داشت: ایران در 30 ماه گذشته در قالب مذاکرات و رویارویی نابرابر با اعضای 1+5، قدرت سیاسی خود را به رخ جهانیان کشید.


سلطانی فر گفت: همانطور که به دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس می بالیم و از این افتخار احساس غرور می کنیم، آثار این پیروزی سیاسی هم به مرور عیان شده و موجب بالندگی نسل های بعدی می شود.


وی توافق برجام را توافق ایران با جامعه بین الملل عنوان کرد و افزود: این توافق را رئیس جمهوری یک کشور نمی تواند لغو کند و گشایش هایی هم که در طی یک سال گذشته بوجود آمده، در آینده هم ادامه خواهد داشت.


وزیر ورزش و جوانان دستاوردهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی را غرور آفرین دانست و اظهار داشت: باید افتخار کنیم که رهبر معظم انقلاب نشان آزادگی قبل از انقلاب و نشان رزمندگی و جانبازی بعد از انقلاب را به همراه دارد و ایشان با عزت کشور را اداره می کنند.


سلطانی فر ادامه داد: همچنین رئیس جمهوری نیز نشان آزادگی قبل از انقلاب و ایثارگری بعد از آن دوران را دارد.


وی در این نشست به رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام که در شامگاه 19 دی ماه به دلیل ایست قلبی دار فانی را وادع کرد اشاره و یار دیرین امام و رهبری را از استوانه های بزرگ انقلاب اسلامی برشمرد.


ایرنا نوشت: وزیر ورزش وجوانان گفت خدا را شاکریم که در کشوری زندگی می کنیم که عرصه خدمت به مردم و ایثارگران، صحنه رقابت برای مسئولان فراهم شده است و امیدوارم در فرآیند خدمتگزاری دستاوردهای بیشتری هم داشته باشیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :