موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/113616 :کد

سرپرست پلیس راه مازندران خبر داد:

توقیف ۱۲ دستگاه خودرو با ۲۳۵ میلیون ریال خلافی در مازندران

  دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۰
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -توقیف ۱۲ دستگاه خودرو با ۲۳۵ میلیون ریال خلافی در مازندران

سرپرست پلیس راه استان مازندران از توقیف ۱۲ دستگاه خودرو با ۲۳۵ میلیون و ۶۵۰ هزار جریمه پرداخت نشده در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

سرپرست پلیس راه استان مازندران از توقیف ۱۲ دستگاه خودرو با ۲۳۵ میلیون و ۶۵۰ هزار جریمه پرداخت نشده در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، سرهنگ محمدرضا خسرویان اظهار داشت: برابر تبصره ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی ورانندگی، ماموران پلیس راه استان مستقر در محورهای مواصلاتی استان در حین کنترل خودروهای عبوری موفق به شناسائی ۱۲ دستگاه خودروی سواری با جریمه‌های بالای یک میلیون تومان شدند.

 

سرپرست پلیس راه مازندران افزود: این خودروها که در مجموع دارای ۲۳۵ ملیلون و ۶۵۰ هزار ریال جریمه پرداخت نشده بودند، توسط ماموران پلیس راه توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

 

سرهنگ خسرویان با اشاره به این که، برابر تبصره ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات راهور، ماموران پلیس موظف‌اند خودروهای بالای ۱۰ میلیون ریال جریمه پرداخت نشده را توقیف کنند، تصریح کرد: رانندگان این خودروها پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است.

 

سرپرست پلیس راه مازندران در خاتمه از رانندگان، خواست: با دریافت آخرین وضعیف خلافی خودروی خود نسبت به پرداخت جرائم معوق خود که امکان پرداخت اقساطی آن نیز میسر شده است، اقدام کنند تا در مسافرت‌ها با مشکل مواجه نشوند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :