موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/113617 :کد

جانشین قائم مقام وزیر کشور:

مازندران جزو استان های برتر در زمینه حقوق شهروندی است

  دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۲
تعداد بازدید : ۲۴۴   
 تحلیل ایران -مازندران جزو استان های برتر در زمینه حقوق شهروندی است

جانشین قائم‌مقام وزیر کشوردر ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی گفت: استان مازندران جزو استان‌های برتر و سرآمد درزمینهٔ حقوق شهروندی است.

جانشین قائم‌مقام وزیر کشوردر ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی گفت: استان مازندران جزو استان‌های برتر و سرآمد درزمینهٔ حقوق شهروندی است.

به گزارش تحلیل ایران، علی ملازاده ظهر دوشنبه در نشست با استاندار مازندران، رضایت‌مندی ارباب‌رجوع و ترویج عفاف و حجاب و تحقق دولت الکترونیک را از برنامه‌های مهم برای تحقق حقوق شهروندی دانست و گفت: در دولت تدبیر و امید زمینه رضایتمندی مردم و کاهش تخلفات اداری فراهم‌شده است.

 

ملازاده تأکید کردوی وظیفه اصلی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی را ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و دفاع از حقوق شهروندی دانست و گفت: درزمینهٔ ترویج عفاف و حجاب کارکنان دولت در دستگاه‌های اجرایی برنامه دهگانه ای از سوی وزارت کشور ابلاغ شد و انتظار می‌رود همه دستگاه‌های اجرایی این برنامه‌ها را عملیاتی نمایند.

 

ملازاده تصریح کرد: بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی ۲۵ دستگاه در ارتباط با صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در قالب ۳۱۰ بند و وظیفه باید اقداماتی را عملیاتی کنند.

 

ربیع فلاح جلودار استاندار مازنداران گفت: در برنامه‌های وزارت کشور در سال ۹۵ سه محور مهم و اساسی در نظر گرفته‌شده که تحقق اقتصاد مقاومتی، تکریم ارباب‌رجوع و مقابله با آسیب‌های اجتماعی در دستور کار استانداری مازندران قرارگرفته است و حرکت‌های فرهنگی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی باید استمرار داشته باشد.

 

مقام عالی دولت در استان تأکید کرد: مقابله با آسیب‌های اجتماعی و مبارزه جدی با اعتیاد از اولویت‌های مهم فعالیت اجتماعی در سال ۹۵ در استان است و در این راستا ضمن توقف رشد طلاق در استان شاهد کاهش طلاق نیز هستیم.

 

وی در پایان تأکید کرد: ایجاد آرامش و تنش‌زدایی از محورهای اصلی فعالیت ما در استان است و امیدواریم باهمت همه مدیران و مردم شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان و رعایت حقوق شهروندی باشیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :