موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/113851 :کد

آیت الله جنتی

دبیر شورای نگهبان: آیت الله هاشمی شخصیتی کلیدی در نظام اسلامی بود

  چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ — ۱۲:۲۰
تعداد بازدید : ۲۴۹   
 تحلیل ایران -دبیر شورای نگهبان: آیت الله هاشمی شخصیتی کلیدی در نظام اسلامی بود

دبیر شورای نگهبان با تجلیل از حضور پرشور مردم در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی، رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را شخصیتی کلیدی در نظام اسلامی توصیف کرد.

به گزارش تحلیل ایران ، آیت الله احمد جنتی صبح امروز - چهارشنبه - در جلسه هفتگی اعضای شورای نگهبان گفت: حادثه درگذشت ایشان، قابل پیش بینی نبود و ناگهانی رخ داد با این حال مردم تشییع بسیار باشکوهی برگزار کردند که حضور این جمعیت هم پیش بینی نشده بود.


وی افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی در طول نظام اسلامی مسئولیت های حساسی را عهده دار بود و با استعداد خوبی که داشت آخرین مسئولیت را در مجمع تشخیص مصلحت نظام به خوبی عهده‌دار بود.


دبیر شورای نگهبان همچنین به تصویب لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: بررسی این برنامه کار سنگین و مهمی است و نظرات مختلفی درباره آن مطرح است که امیدواریم به خوبی این بررسی در شورای نگهبان انجام شود.


ایرنا نوشت : به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، آیت الله جنتی در ادامه رحلت پدر محسن اسماعیلی عضو حقوقدان شورای نگهبان را تسلیت گفت و یادآور شد که امروز در نمازخانه شورای نگهبان، مجلس یادبودی برای آن مرحوم برگزار می شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :