موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/113874 :کد

گلکسی نوت 7

هزاران کاربر همچنان از گلکسی نوت ۷ استفاده می کنند

  چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۴
تعداد بازدید : ۱۵۵   
 تحلیل ایران -هزاران کاربر همچنان از گلکسی نوت ۷ استفاده می کنند

احتمالا متعجب خواهید شد که بدانید همچنان بسیاری از کاربران در ایالات متحده از گوشی دردسرسایز گلکسی نوت ۷ استفاده می‌کنند و با وجود تمامی تلاش‌ها و فراخوان‌های سامسونگ، این گوشی را پس نداده یا تعویضش نکرده‌اند.

به گزارش تحلیل ایران، این شرکت مخابراتی با همکاری اپراتورهای اصلی مخابراتی در ایالات متحده، بروزرسانی‌های نرم افزاری مختلفی را برای گلکسی نوت 7 ارسال کرده و گوشی‌های آنلاک شده نیز این بروزرسانی‌های نرم افزاری را دریافت کرده‌اند. هدف از ارسال این آپدیت‌های نرم افزاری جلوگیری از شارژ شدن کامل باتری نوت 7 و هم چنین غیر ممکن کردن ثبت این گوشی در شبکه‌های موبایلی بوده است.

 

ورازین آخرین اپراتور ایالات متحده بود که این بروزرسانی را برای مشتریان خود ارسال کرد، اما به نظر می‌رسد این اقدامات هنوز بسیاری از کاربران سامسونگ را برای بازگرداندن گوشی‌شان متقاعد نکرده است. مقامات رسمی ورایزن مدعی شده‌اند که هزارات مشتری این شرکت همچنان در حال استفاده از نوت 7 هستند.

 

ظاهرا این کاربران توانسته‌اند از دریافت این بروزرسانی جلوگیری کنند و همچنان به استفاده از نوت 7 خود ادامه می دهند. ویرازن عنوام کرده که به زودی طرح جدید را آغاز خواهد کرد تا مالکان در صورت تماس خروجی با استفاده از این گوشی‌ها، البته به جز تماس‌های اضطراری، تماس‌ها به سرویس خدمات مشتریان ارجاع داده شوند.

 

تابناک نوشت: آن دسته از کاربرانی که هنوز گوشی خود را تحویل نداده اند هم چنان فرصت انجام این کار را دارند و یک اعتبار 100 دلاری نیز دریافت خواهند کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :