موضوعات ‌مرتبط: فناوری اندروید

a/113876 :کد

شایعه:

بروزرسانی گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج به اندروید نوقا متوقف شد

  چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۳
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -بروزرسانی گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج به اندروید نوقا متوقف شد

شایعه: بروزرسانی گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج به اندروید نوقا متوقف شد

به گزارش تحلیل ایران، گفته می شود سامسونگ ارسال بروزرسانی نسخه جدید اندروید را به گلکسی اس 7 و اس 7 اج متوقف کرده است. این خبر بر اساس گزارش های کاربرانی از کشور چین منتشر شده است. همچنین گزارش های کاربران به این موضوع اشاره دارد که علت توقف ارسال این بروزرسانی وجود تعدادی باگ است، گرچه هیچگونه اطلاعاتی در خصوص این باگ ها و مشکلاتی که ایجاد می کنند منتشر نشده است.

در حال حاضر، سامسونگ نسبت به این گزارش ها واکنشی نشان نداده است و از طرفی به نظر می رسد این گزارشات فقط توسط کاربران کشور چین مطرح شده اند. بنابراین هنوز مشخص نیست که آیا توقف ارسال بروزرسانی فقط در چین رخ داده یا این اقدام در سایر مناطق نیز اجرایی خواهد شد. جالب این است که گزارش های تایید نشده ای هم اظهار می کنند که روند بروزرسانی نسخه بتای اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 اج های کاربران در چین در حال اجراست که شامل بهبودهایی در وضعیت Power Saving Mode خواهد بود.


این مورد از این جهت جالب است که با آغاز ارسال بروزرسانی نسخه نهایی اندروید نوقا، برنامه بتای این نسخه اندروید به پایان رسیده است. بنابراین بعضی معتقدند که با توقف ارسال بروزرسانی رسمی اندروید نوقا، برنامه بتا به نوعی دوباره از سر گرفته شده است. البته این گزارش ها نیز فقط توسط کاربران در کشور چین مطرح شده است.

 

تابناک نوشت: در حال حاضر فقط یک موضوع کاملا روشن است و آن اینکه با در نظر گرفتن این موضوع که ارسال نسخه نهایی اندروید نوقا فقط چند روزی است که آغاز شده است، می توان توقف ارسال یا بازگشت به نسخه بتا را انتظار داشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :