موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزش

a/113929 :کد

خانه ملت؛

سفر اعضای کمیسیون اجتماعی به هند

  پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ — ۰۹:۳۹
تعداد بازدید : ۲۷۷   
 تحلیل ایران -سفر اعضای کمیسیون اجتماعی به هند

در سفر جمعی از اعضای کمیسیون اجتماعی به هند و در دیدار با نمایندگان مجلس این کشور ضمن ابلاغ پیام پر مهر و محبت رییس مجلس به پارلمان هند،مشکلات دانشجویان مشغول به تحصیل ایرانی در این کشور بررسی شد.

 به گزارش تحلیل ایران، اعضا کمیسیون اجتماعی طی سفر به کشور هندوستان در دیدار با جمعی از نمایندگان مجلس هند در زمینه های مربوط حوزه اجتماعی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که با حضور  علی رستمیان، جلیل مختار،محمد وحدتی،سهیلا جلودار زاده و سمیه محمودی برگزار شد، علی رستمیان به عنوان رییس هیات اعزامی ضمن بیان اینکه حامل پیام پر مهر و محبت ریاست محترم مجلس شورای اسلامی جناب اقای دکتر لاریجانی به پارلمان هند هستند در خصوص اهداف سفر و موضوعات تخصصی و کاری مربوط به کمیسیون اجتماعی و نیز مسایل و مشکلات دانشجویان شاغل به تحصیل در کشور میزبان مواردی را عنوان کرد.


ابراز امیدواری نمایندگان ایران و هند برای  تحکیم روابط دو کشور 


  خانه ملت نوشت: در ادامه دو طرف در خصوص مسایل حوزه اشتغال،کار و روابط کار، شرایط اداری و استخدامی گفتگو کردند   و در این زمینه ها به تبادل اطلاعات پرداختند.همچنین در این دیدار سهیلا جلودار زاده مشکل جمعی از دانشجویان مشغول به تحصیل در هند را بطور مبسوط شرح داد که در این راستا راهکارهای حل و فصل این مشکل نیز مورد بحث و تبادل قرار گرفت و قول مساعد به کمک برای رفع مشکل داده شد . شایان ذکر است طی دوره دهم قانونگذاری این اولین دیدار پارلمانی فی مابین دو طرف بود که هر دوطرف این دیدار را به فال نیک گرفته و ابراز امیدواری کردند که این دیدار زمینه تحکیم هر چه بیشتر در روابط دو کشور خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :