موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتصاب

a/114183 :کد

هلال احمر

دبیرکل جمعیت هلال احمر منصوب شد

  شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۰
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -دبیرکل جمعیت هلال احمر منصوب شد

باحکم رئیس جمعیت هلال احمر، مصطفی محمدیون به عنوان دبیرکل این نهاد مردمی انتخاب شد.

به گزارش تحلیل ایران و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر در متن حکم رئیس جمعیت هلال احمر به شرح زیر است:« نظر به تعهد، توانمندی، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی و در راستای بند یک از ماده 9 قانون اساسنامه جمعیت، به موجب این ابلاغ به عنوان  "دبیرکل جمعیت هلال احمر" منصوب می‌شوید.

جمعیت هلال احمر در راستای اهداف عالیه بشردوستانه و طبق اساسنامه برنامه و فعالیت‌های خود را مطابق با ارزش‌های سازمانی، مسئولیت‌های قانونی، نیازهای و اولویت‌های جامعه بویژه افراد و گروه‌های آسیب پذیر و آسیب دیده و نیز ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه خود تعریف و اجرا می‌نماید.

راهبرد سازمانی 10 ساله جمعیت هلال احمر مصوب شورای عالی جمعیت در سال 1395 و نیز برنامه پنج‌ساله جمعیت (1400-1396) راهنما و مبنای برنامه‌ریزی و اجرای کلیه فعالیت‌ها و نیز تخصیص منابع و بودجه جمعیت خواهد بود.

ماموریت اصلی جنابعالی در کنار دیگر وظایف محوله، اجرای کارامد و اثربخش برنامه پنج‌ساله جمعیت هلال احمر در چاچوب راهبرد سازمانی آن با استفاده از کلیه ظرفیت‌های سازمانی و اجتماعی جمعیت است.

از جنابعالی انتظار دارم با ایجاد ساز و کارهای مناسب و بکارگیری روش‌های موثر، پیگیری نزدیک و نظارت مستمر، برنامه پنج‌ساله جمعیت را در سطوح ستادی، استانی و محلی و بین‌المللی به نحو مطلوب و مطابق با اهداف تعیین شده اجرا و پیشرفت در اجرای برنامه و تحقق اهداف آن را مرتبا به اینجانب گزارش نمایید.

توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران و اجرای کارآمد برنامه پنج‌ساله جمعیت جهت تحقق اهداف عالیه آن از درگاه خداوند و مهربان مسئلت دارم.»

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :