موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بیمه

a/114294 :کد

وزارت کار

مهلت ۳۰ روزه بیکاران پلاسکو برای درخواست بیمه بیکاری

  یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۰
تعداد بازدید : ۲۷۶   
 تحلیل ایران -مهلت ۳۰ روزه بیکاران پلاسکو برای درخواست بیمه بیکاری

بیمه‌شدگان پلاسکو از امروز با مراجعه به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جنوب غرب نسبت به ارائه درخواست بیمه بیکاری و تشکیل پرونده اقدام کنند.

به گزارش تحلیل ایران ، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن عرض تسلیت شهادت قهرمانانه جمعی از مأموران شریف سازمان آتش نشانی در حادثه آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو  اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه به آگاهی کارگران بیمه شده می رساند:

•    بیمه شدگان می توانند از امروز ( یکشنبه 95/11/3) با مراجعه به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جنوب غرب واقع در خیابان سی تیر، نبش خیابان سرهنگ سخایی مراجعه و نسبت به ارایه درخواست بیمه بیکاری و تشکیل پرونده اقدام کنند.


•    باتوجه به مهلت 30 روزه تا (95/11/30) برای ارائه درخواست بیمه بیکاری، لطفاً با مراجعه به موقع به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صبر و شکیبایی و سعه صدر را مدنظر قرار دهید.


•    قبل از مراجعه به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی حتی الامکان مدارک زیر را همراه داشته باشید:


-   اصل شناسنامه و تصویر آن
   - اصل کارت ملی و تصویر آن
   - دفترچه بیمه
  - قطعه عکس


•    ضمنا به آگاهی می رساند شماره تلفن های 66749758 و 66749759 آماده پاسخگویی و راهنمایی در خصوص بیمه بیکاری کارگران حادثه دیده ساختمان پلاسکو می باشد.


•    در صورت بروز هر گونه مشکل در روند تشکیل پرونده و برقراری مقرری بیمه بیکاری با تلفن های 64492801 و 64492312 ستاد مرکزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تماس حاصل کنید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :