موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مجلس

a/114309 :کد

در جلسه فوق العاده مجمع تهران مطرح شد؛

تشکیل کمیته ویژه پیگیری مدیریت بحران با محوریت حادثه پلاسکو

  یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۹:۲۴
تعداد بازدید : ۲۶۲   
 تحلیل ایران -تشکیل کمیته ویژه پیگیری مدیریت بحران با محوریت حادثه پلاسکو

یک عضو مجمع نمایندگان تهران با اشاره به جلسه فوق العاده ظهر امروز این مجمع برای بررسی حادثه پلاسکو گفت: در این جلسه مقرر شد کمیته ویژه پیگیری مدیریت بحران تشکیل شود که اولویت با موضوع حادثه پلاسکو است.

به گزارش تحلیل ایران، ابوالفضل سروش گفت: با بیان اینکه در جلسه فوق العاده مجمع تهران نمایندگان پیشنهاداتی را مطرح کرده اند گفت: یکی از این پیشنهادات ناظر بر تشکیل کمیته ویژه پیگیری مدیریت بحران با حضور 5 نماینده تهران است که این کمیته از محمدرضا نجفی، پروانه مافی، فریده اولاد قباد، غلامرضا حیدری و بنده(سروش) تشکیل شده است.

 

به گفته وی، این کمیته که به ریاست آقای نجفی تشکیل شده، قرار است به کلیات موضوع بافت های فرسوده و مشکلات پیش روی آن در تهران بپردازد که اولویت با موضوع پلاسکو است.

 

نماینده تهران در توضیح تصمیمات اتخاذ شده در جلسه مجمع گفت: پیش بینی راهکار و حمایت های لازم در موضوع بافت های فرسوده و تامین بودجه لازم در بودجه 96 و تصویب قوانین حمایتی از سازمان آتش نشانی و سایر سازمان های امداد و نجات که شامل اصلاح ساختار و تخصیص بودجه عمرانی و تامین تجهیزات می شود، از جمله اقداماتی است که  در دستور کار مجمع تهران قرار گرفته است.

 

ایسنا نوشت: وی برگزاری جلسات مستمر و هماهنگ برای پیگیری مسائل تهران با مسئولان دولتی و شورای شهر و شهرداری و حضور فعال مجمع در پیگیری این موضوع و قرائت گزارش در صحن علنی و تصویب قوانین برای مربوط به لزوم استفاده از استانداردهای ایمنی و مقررات مربوط به ساختمان را از دیگر تصمیم گیری های جلسه امروز مجمع تهران برشمرد که قرار است کمیته ویژه پیگیری مدیریت بحران این تصمیمات را برای عملیاتی شدن و حصول نتیجه پیگیری کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :