موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/114316 :کد

گلکسی اس 8

آیا دوربین گلکسی اس ۸ بدون برآمدگی خواهد بود؟

  یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۴
تعداد بازدید : ۳۴۳   
 تحلیل ایران -آیا دوربین گلکسی اس ۸ بدون برآمدگی خواهد بود؟

آیا دوربین گلکسی اس ۸ بدون برآمدگی خواهد بود؟

به گزارش تحلیل ایران سالهاست که بسیاری از کمپانی های بزرگ تولیدکننده گوشی های هوشمند، تمامی تلاش مهندسان خود را برای متمایز کردن محصولات خود با سایر نمونه های موجود در بازار به کار بسته اند که یکی از این تغییرات برآمدگی دوربین گوشی هاست که اکنون به نظر می رسد شرکت سامسونگ، قصد دارد تا این ویژگی را در اسمارت فون جدید گلکسی اس 8 پیاده کند.

در همین رابطه، امروز تصویری در شبکه اجتماعی ویبو چین منتشر شده است که در آن، برآمدگی دوربین گوشی های گلکسی اس 6، گلکسی اس 7 و پرچمدار امسال سامسونگ که هنوز معرفی نشده است، یعنی گلکسی اس 8 با یکدیگر مقایسه می شوند.اگر این تصویر و آن چه که در آن مشاهده می شود، درست باشد می توان گفت که انتظار چندین ساله طرفداران برند سامسونگ برای کار با اسمارت فونی با بدنه پشتی یک دست و صاف، به زودی به واقعیت تبدیل خواهد شد.

اما نکته اینجاست که فردی که زحمت طراحی این عکس را متقبل شد، اطلاعات چندانی در رابطه به پرچمداران سامسونگ نداشت چرا که بر خلاف آن چه که در تصویر آمده است، برآمدگی گوشی های گلکسی اس 6 و اس 7 به ترتیب برابر با 1.7 و 0.8 میلیمتر است و این در حالیست که در تصویر زیر، این برآمدگی برابر با 1.3 و 0.7 میلمتر درج شده است.

بنابراین، فعلاً نمی توان در خصوص درستی این شایعه با قاطعیت حرف زد و باید منتشر خبرهای بعدی در روزهای آتی بود. در هر صورت، بنا بر آن چه که تا به امروز از گلکسی اس 8 در فضای وب منتشر شده است، ابعاد این گوشی 140.14 در 72.20 در 7.30 میلیمتر پیش بینی شده است که در مقایسه به گلکسی اس 7، از ضخامت و اندازه کوچک تری برخوردار است.

تابناک نوشت: با این حال، شایعات از رونمایی از این گوشی در 29 مارس (9 فروردین 96) خبر می دهند و گفته می شود که علاوه بر مدل اصلی، شاهد معرفی نسخه پلاس این گوشی تحت عنوان گلکسی اس 8 پلاس خواهیم بود که از نمایشگری بزرگ‌تر بهره خواهد بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :