موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/114321 :کد

آیفون 2017

آیفون ۲۰۱۷ احتمالا با فناوری تشخیص چهره و تاچ سه بعدی جدید

  یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۹
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -آیفون ۲۰۱۷ احتمالا با فناوری تشخیص چهره و تاچ سه بعدی جدید

آیفون ۲۰۱۷ احتمالا با فناوری تشخیص چهره و تاچ سه بعدی جدید به بازار عرضه می شود

به گزارش تحلیل ایران، مینگ چی کو، محقق معروف شرکت KGI Securities که سابقه خوبی در زمینه افشای اطلاعات و مشخصات محصولات عرضه نشده اپل دارد، به تازگی گزارش جدیدی درباره پیش بینی‌های خود مربوط به آیفون 2017 منتشر کرده است. به گفته او آیفون جدید اپل شامل یک فناوری تشخیص هویت بیومتریک جدید شده و طراحی این گوشی نیز باید تغییر کند تا بتواند از نمایشگر امولد منعطف این گوشی با قابلیت تاچ سه بعدی به خوبی پشتیبانی کند.

 
کو معتقد است که اپل سنسور FPCB فعلی آیفون را با سنسور فیلم (Film Sensor) تعویض خواهد کرد تا تجربه کاربری تاچ سه بعدی بهتری در اختیار کاربرانش قرار دهد از آنجایی که سنسور فیلم حساسیت بسیار بیشتری دارد.

 
علاوه بر این انتظار می‌رود که آیفون اولد جدید اپل به پنل اولد منعطف مجهز باشد، به منظور جلوگیری از تغییر شکل دادن این پنل منعطف به دلیل فشار های کاربران حین لمس نمایشگر، در پایین سنسور فیلم یک قطعه فلزی قرار خواهد گرفت تا پشتیبانی بیشتری از ساختار کلی گوشی فراهم کند.


علاوه بر این به نظر می رسد اپل در حال توسعه یک فناوری تاچ آی دی جدید برای آیفون جدیدش است تا طراحی فول اسکرین این گوشی را جبران کرده و امنیت تراکنش‌ها را افزایش دهد. در حال حاضر برای شناسایی اثر انگشت کاربران از طراحی "زیر شیشه" استفاده می‌شود که پاسخگوی‌ الزامات طراحی فول اسکرین نیست به این ترتیب به ساختار "زیر پنل" نیاز است.


تابناک نوشت: به گفته کو سیستم شناسایی اثر انگشت آیفون در نهایت با سیستم تشخیص چهره به منظور افزایش امنیت، تعویض خواهد شد. اما اگر اپل نتواند مشکلات فنی چنین سیستمی را حل کند، احتمال استفاده از سیستم ترکیبی اثر انگشت و تشخیص چهره نیز وجود دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :