موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/114440 :کد

سرپرست دادسرای جنایی تهران:

زنده بودن افراد زیر آوار ساختمان پلاسکو کذب است

  دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۹
تعداد بازدید : ۱۷۹   
 تحلیل ایران -زنده بودن افراد زیر آوار ساختمان پلاسکو کذب است

سرپرست دادسرای جنایی تهران با کذب خواندن برخی ادعاها مبنی بر زنده بودن برخی افراد در زیر آوار ساختمان پلاسکو، گفت: افراد گرفتار همراه با فرو ریختن ساختمان و آوار، جان خود را از دست دادند.

به گزارش تحلیل ایران، قاضی محمد شهریاری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار قضائی درباره فاجعه مجتمع تجاری پلاسکو، افزود: دادسرای جنائی تهران فعلا روی این قضیه به دنبال مقصر نمی گردد و از روز نخست با دستور دادستان کل کشور و دادستان تهران، وارد صحنه شدم.


وی ادامه داد: در زمان خارج کردن تعدادی اجساد از زیر آوار در محل حضور داشتم و همراه با انتقال اجساد به پزشکی قانونی و انجام معاینه پزشکی هم به پزشکی قانونی رفتم.


شهریاری با بیان اینکه جز آتش نشانی که در بیمارستان به شهادت رسید، بقیه پیکرهای زیر آوار خارج شده در همان لحظه فرو ریختن ساختمان در اثر اصابت ضربه، جان باخته اند، گفت: زمان فوت این افراد با توجه به بررسی های علمی همان پنجشنبه تعیین شد و صحبت ها مبنی بر زنده بودن آنان کذب است.


وی اضافه کرد: افراد زیر آوار مانده همان پنجشنبه جان خود را از دست دادند و به دلیل ماندن جنازه زیر آوار ، پیکرها دچار فساد شدند.


ایرنا نوشت: صبح روز پنج شنبه ساختمان تجاری پلاسکو آتش گرفت که بعد از فرونشاندن قسمتی از آتش ها توسط آتش نشانان فداکار، کل مجتمع یک جا در اثر انفجار فرو ریخت و جمعی از آتش نشانان و مردم زیر آوار ماندند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :