موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/114482 :کد

سردار عباسعلی محمدیان؛

کشف ۵۰ گاو صندوق از زیر آوار

  دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۰:۱۸
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -کشف ۵۰ گاو صندوق از زیر آوار

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: تمام اسناد کشف شده در پلاسکو صورت برداری خواهند شد و سپس به گنجینه می شوند.

به گزارش تحلیل ایران، سردار عباسعلی محمدیان در نشست خبری که در محل ریزش ساختمان پلاسکو برگزار شد، اظهار داشت: به محض وقوع حوادث شاهد جمعیت متراكم هستیم و افراد غیر مسئول خود را به محل حادثه می رسانند.

 
به نوشته میزان، وی ادامه داد:حضور جمعیت باعث ترافیك شدید می شود و پلیس عوامل انتظامی و راهور خود را حاضر كرد. نیروهای 3 سرکلانتری در محل حاضر و پلیس با همه امكانات در محل حاضر شد.به گفته رئیس پلیس آگاهی تهران، تامین امنیت شهروندان حاضر در محل تضمین شده و ممكن بود افراد مجرم در محل حاضر و اقدام به سرقت كنند.پلیس در لایه ها و ضوابط مختلف اقداماتی داشت و پلیس آگاهی دستورات قضایی را اجرایی كرد.سردار محمدیان با اشاره به نگهداری از اموال کشف شده در پلیس آگاهی، تاکید کرد: حفظ و نگهداری از اموال كسبه و حفاظت از اماكن اطراف به پلیس واگذار شده بود.
 
گنجینه ای برای گاوصندوق هایی كه شكل خود را از دست داده اند تشكیل شد تا صندوق های تغییر شكل داده شده به آنجا منتقل شوند.وی افزود: گاوصندوق هایی كه دچار پارگی شده باشند، اسنادشان به گنجینه در نظر گرفته شده منتقل تا به صاحبانشان تحویل داده شود.از اسناد شناسایی شده صورت برداری شده و اوراق جمع آوری می شوند.نشانی اسناد و گاو صندوق ها گرفته شده و در نهایت تصاویری از اسناد تهیه می شود. اگر محتویات اسناد و محتویات با ادعاها یكسان باشد، اسناد تحویل داده می شوند.به گفته رئیس پلیس آگاهی تهران، در حال حاضر حدود 50 گاو صندوق از زیر اوار خارج شده و تحویل پلیس اگاهی شده است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :