موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/114523 :کد

سپاه؛

تمرین تاکتیک‌های مختلف در رزمایش نیروی زمینی سپاه

  ﺳﻪشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۴
تعداد بازدید : ۸۵۶   
 تحلیل ایران -تمرین تاکتیک‌های مختلف در رزمایش نیروی زمینی سپاه

فرمانده قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه درباره اهداف رزمایش امام علی(ع) گفت: ارتقا توان رزم و آمادگی دفاعی نیروی زمینی سپاه از اهداف برگزاری رزمایش امام علی(ع) است.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار محمد نظر عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره برگزاری رزمایش امام علی(ع) نزسا گفت: این رزمایش در منطقه عمومی غرب کشور و با به‌کارگیری یگان‌های تحت امر قرارگاه نجف اشرف اجرا می‌شود.

تسنیم نوشت: ارتقا توان رزمی رزمندگان و بسیجیان در یگان‌های رزم قرارگاه نجف اشرف برای حضور در ماموریت‌های محوله در صورت نیاز و ایجاد قدرت بازدارندگی دفاعی، از جمله اهداف برگزاری این رزمایش است.فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: در این رزمایش قرار است که انواع تاکتیک‌های نبرد از جمله نبردهای نامتقارن، تمرین شده و یک ارزیابی دقیقی از وضیعت نیروهای قرارگاه صورت بگیرد.

سردار عظیمی اضافه کرد: در این رزمایش، قرارگاه نجف در نظر دارد که بخشی از آمادگی رزمی و امکانات خود را به نمایش گذاشته و در تمریناتی در مقیاس واقعی، با تهدیدات مواجهه کند. البته قرارگاه نجف اشرف در طول سالیان اخیری که تشکیل شده، به وضوح نشان داده که هیچ گاه از سطح آمادگی خود نکاسته، بلکه همواره سطح آمادگی رزمی، اطلاعاتی و پشتیبانی خود را افزایش داده است.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :