موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/114600 :کد

گلکسی نوت 8

سامسونگ تولید گلکسی نوت ۸ را تایید کرد

  ﺳﻪشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۶
تعداد بازدید : ۱۸۹   
 تحلیل ایران -سامسونگ تولید گلکسی نوت ۸ را تایید کرد

سامسونگ تولید گلکسی نوت ۸ را تایید کرد

به گزارش تحلیل ایران سامسونگ در سال 2011 میلادی از گلکسی نوت رونمایی کرد و مفهوم جدید فبلت را به جهانیان معرفی کرد. این محصول ابتدا مورد تمسخر قرار گرفت اما به زودی همه فهمیدند که تولید دستگاهی با نمایشگر بزرگ ایده بسیار خوبی است و نوت‌های سامسونگ خیلی زود به یکی از محبوب‌ترین گوشی های موجود در بازار تبدیل شدند.
 
با این حال گلکسی نوت 7 سال گذشته دردسرهای بسیار زیادی را برای کاربران به بار آورد و داغ شدن بیش از حد و آتش گرفتن این گوشی سامسونگ را مجبور به توقف تولید و جمع آوری کلی آن از سطح بازار کرد. با این اوصاف انتظار می رفت که این شرکت به صورت کلی خط تولید گلکسی نوت‌های خود را متوقف می‌کند تا بتواند از این فاجعه و شکست فاصله بگیرد.

اما خوشبختانه یا متاسفانه سامسونگ چنین تصمیمی ندارد و ظاهراً اواخر سال جاری میلادی شاهد رونمایی از گلکسی نوت 8 خواهیم بود.

این خبر توسط DJ Koh، مدیر عامل موبایل سامسونگ در یک مصاحبه خبری داده شده و او تایید کرده که سامسونگ هم چنان روی گوشی‌های سری نوت خود کار خواهد کرد. به گفته DJ Koh، فرآیندهای تست و تحقیقات به این شرکت اثبات کرده که دستگاه‌های Note هنوز هم مشتریان وفادار و طرفداران زیادی دارند.

Tim Baxter، مدیر Samsung US نیز اضافه کرده که هم چنان بسیاری از کاربران سامسونگ از گلکسی نوت 4 و گلکسی نوت 5 استفاده می کنند و منتظرند تا نسخه بروزرسانی شده و ایمن این گوشی‌ها به بازار عرضه شود.

تابناک نوشت: باید امیدوار باشیم که سامسونگ در این مدت به خوبی با مشکلات و نواقصی که منجر به آتش گرفتن نوت 7 شد، آشنا شده باشد و بتواند با رونمایی از نوت 8 دوباره اعتماد کاربران را بدست آورده و این فاجعه را جبران کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :