موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/114606 :کد

یکی از نزدیکان این شهید آتش‌نشان؛

آخرین سخنان یکی از قهرمانان آتش‌نشان با همسرش

  ﺳﻪشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۸:۴۰
تعداد بازدید : ۲۵۰   
 تحلیل ایران -آخرین سخنان یکی از قهرمانان آتش‌نشان با همسرش

شهید حسین حسین‌زاده یکی از شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو است که روز حادثه در ساختمان پلاسکو بوده و پیکر او هنوز پیدا نشده است.

 به گزارش تحلیل ایران، یکی از نزدیکان این شهید آتش‌نشان در گفت‌وگو با ایسنا درباره خصوصیات وی می‌گوید: شهید حسین‌زاده عاشق کار آتش نشانی بود و بسیار هم دل‌رحم و مهربان بود.


عموی شهید حسین‌زاده که داغدار برادرزاده خویش است نیز ادامه می‌دهد: شهید حسین زاده ۲۷ ساله بود و سه سال بود که ازدواج کرده بود، هنوز فرزندی نداشت و صبح هنگامی که شیفت را تحویل می‌گیرد جزو نخستین نیروهای اعزامی به پلاسکو بوده است.


ایسنا نوشت: به گفته عموی این شهید، او همان ابتدا قبل از ریزش ساختمان با همسرش تماس می‌گیرد و از او می‌خواهد که به محل حادثه پلاسکو بیاید. هنگامی که همسرش را می‌بیند کارت‌های اعتباری خود را به او تحویل می‌دهد و می‌گوید که قسط‌های او را پرداخت کند و به او می‌گوید که ممکن است دیگر مرا نبینی.عموی شهید حسین‌زاده همچنین می‌گوید: وی جزو رزمی‌کاران بوده است و همچنین در تیم‌های کشوری رتبه داشته است. بسیاری از ورزشکاران رزمی برای ابراز همدردی به ما سر زده‌اند. شهید حسین زاده  از آتش‌نشانان ایستگاه ۶۰ خیابان پیروزی بوده است که در فاجعه ساختمان پلاسکو به شهادت رسیده است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :