موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/114616 :کد

در سیصد و بیست و سومین جلسه شورا؛

استیضاح وزرای مقصر حادثه پلاسکو بعد از تشییع پیکر جانباختگان

  ﺳﻪشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۱:۰۹
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -استیضاح وزرای مقصر حادثه پلاسکو بعد از تشییع پیکر جانباختگان

سخنگوی شورای شهر خواستار استیضاح رئیس‌جهوری و وزرای کابینه دولت دهم که کوتاهی شان در ایمن‌سازی ساختمان پلاسکو حادثه آفرین شده است، شد و گفت:دولت‌ها همواره فرار روبه جلو دارند و وکیل الدوله‌ها خط دولت‌ها رادنبال می کنند.

به گزارش تحلیل ایران، نسیم آنلاین نوشت: رضا تقی پور در سیصد و بیست و سومین جلسه شورا با تأکید بر اینکه مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری باید همگی مسئولان تلاش کنند تا در روز تشییع پیکر شهدای حادثه پلاسکو منجر به تسکین آلام خانواده هایشان و مردم شوند، تصریح کرد: قطعا بعد از تشییع جنازه استیضاح وزرای مقصر و رئیس جمهوری را در مجلس پیگیری خواهیم کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه تشییع پیکر شهدای آتش نشان باید تجلی وحدت و تکریم از مقام شامخ شهدا باشد، افزود: ضروری است که اعضای شورای نگهبان ماده 6 برنامه ششم توسعه دولت که خلاف قانون شهرداری ها است را حذف کند تا بودجه شهرداری بر اساس واقعیت ها نوشته شود.تقی پور خاطرنشان کرد: آن دسته از اعضای شورای شهر که پیگیر حق مردم هستند، باید بروند به دنبال حذف این ماده واحده که درآمدهای شهر تهران را که حق مردم است کاهش می دهد. پس بروید از حقوق تهران دفاع کنید نه فرار رو به جلو.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :