موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پلاسکو

a/114679 :کد

پلاسکو؛

احتمال یافتن پیکر محبوس‌ شدگان در طبقه منفی یک

  چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۳
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -احتمال یافتن پیکر محبوس‌ شدگان در طبقه منفی یک

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر در عملیات آواربرداری به طبقه همکف دست یافته‌ایم، گفت: احتمال می‌رود برخی از محبوس‌شدگان در طبقه منفی یک باشند.

 

به گزارش تحلیل ایران، سعید شریف‌زاده مدیرعامل آتش‌نشانی در ارتباط با عملیات حادثه پلاسکو اظهار داشت: این عملیات هنوز به اتمام نرسیده و از امروز صبح دیواری مقابل زمین پلاسکو زده‌ایم تا مسیر باز شود و معبر خیابان جمهوری، امکان رفت و آمد داشته باشد، از این طریق، زندگی کسبه و اهالی محل فلج نخواهد شد. فارس نوشت: پارکینگی در ضلع شرقی زمین اختصاص داده شده است تا از آنجا معبری باز شود و عملیات ادامه یابد. در ارتباط با اتمام عملیات نیز باید توجه داشت که این قسمت از عملیات از حساسیت زیادی برخوردار است  و اکنون به طبقه همکف رسیده‌ایم.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران با اشاره به اینکه احتمال می‌رود برخی از محبوس‌شدگان در طبقه منفی یک باشند، گفت: همکاران ما به صورت فردی و گروهی به جست‌وجوی مفقودین پرداخته تا بتوانند آنها را از زیر آوار خارج کنند.تلاش داریم که بی‌احترامی به پیکر شهدا نشده و پیکر آنها از هم جدا نشود. بنابراین برای اتمام عملیات، زمان‌بندی تعیین نمی‌کنیم تا به شرایط مناسبی برسیم.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :