موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شبکه های اجتماعی

a/114728 :کد

فیس‌بوک

مدیرعامل فیس‌بوک: تصمیمی برای رئیس‌جمهور شدن ندارم

  چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۷
تعداد بازدید : ۱۸۴   
 تحلیل ایران -مدیرعامل فیس‌بوک: تصمیمی برای رئیس‌جمهور شدن ندارم

در طی چند هفته اخیر، شایعاتی در خصوص تصمیم مارک زاکربرگ، مدیرعامل موفق کمپانی فیس بوک برای نامزدی در دوره بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در فضای وب منتشر شده بود.

به گزارش تحلیل ایران،   وی با بی پایه و اساس خواندن این حرف و حدیث ها، عنوان کرد که هیچ تمایلی برای تصدی گری سمت ریاست جمهوری کشور آمریکا ندارد و در عوض، تمرکز خود را بر روی توسعه هر چه بیشتر کمپانی فیس بوک معطوف خواهد کرد.


زاکربرگ در ادامه افزود که قصد دارد تا فعالیت های بنیاد خیریه چن و زاکربرگ (CZI) را که در زمینه تحقیقات و پژوهش های علمی و به منظور کمک به بشریت فعالیت می کند، گسترش دهد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص احتمال نامزدی در دوره بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پرسیده شد، واژه «نه» را به کار برد و افزود:

چنین اخبار و شایعاتی به هیچ عنوان صحت ندارد چرا که من، تمرکزم را بر روی ساخت و گسترش اجتماعمان در شبکه اجتماعی فیس بوک معطوف کرده ام و برنامه هایی را نیز برای اجرا در بنیاد خیره چن و زاکربرگ در سر دارم.

به عقیده زاکربرگ، فیس بوک یک اجتماع جهانیست که نقشی تاثیرگذار را بر روی زندگی میلیون ها انسان کره زمین ایفا می کند و همواره به عنوان ابزاری مهم و نافذ، در شکل دهی به مسائل مختلفی که مورد توجه جهانیان است، مورد استفاده قرار می گیرد.

تابناک نوشت:در هر صورت، می توان انتشار چنین شایعاتی را شیطنت برخی رسانه ها دانست که نمی توانند ترامپ را به عنوان فرد اول کشورشان بر صندلی ریاست جمهوری ببینند و از این رو، سعی دارند تا با مطرح کردن نام چهره های بزرگ و محبوبی همچون زاکربرگ، جوی را علیه دونالد ترامپ به راه بیاندازند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :