موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/114766 :کد

با برگزاری گردهمایی و شب زنده داری؛

تجمع مدافعان حقوق مهاجرین در مقابل کاخ سفید

  پنجشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ — ۰۶:۱۰
تعداد بازدید : ۲۵۷   
 تحلیل ایران -تجمع مدافعان حقوق مهاجرین در مقابل کاخ سفید

یک گروه مدافع حقوق مهاجران با برگزاری گردهمایی و تجمع در مقابل کاخ سفید مراتب اعتراض خود را نسبت به دستورات اجرایی «دونالد ترامپ» علیه مهاجران اعلام کردند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از اسپوتنیک، یک گروه مدافع حقوق مهاجران با برگزاری گردهمایی و شب زنده داری در مقابل کاخ سفید، مراتب اعتراض خود را نسبت به دستورات اجرایی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در زمینه تشدید قوانین ضدمهاجرتی اعلام کردند.

این تجمع اعتراض آمیز در واکنش به دستورهای اجرایی صورت گرفت که ساخت فوری یک دیوار مرزی بین آمریکا و مکزیک و وضع تدابیر سختگیرانه علیه شهرهای محل اسکان مهاجران غیرقانونی از طریق عدم اعطای بودجه فدرال را شامل می شود و همچنین دربردارنده طرحهایی برای ممانعت از ورود پناهجویان به خاک آمریکاست.

 

مهر نوشت: در تارنمای این گروه مدافع حقوق مهاجران- موسوم به «کاسا»- هدف نهایی فعالیت این گروه «سازماندهی، حمایت و گسترش فرصتهایی برای مردم لاتین تبار و مهاجر» عنوان شده است.گفتنی است که این گردهمایی اعتراضی در حدود ساعت ۴ بعدازظهر به وقت محلی با حضور دست کم ۲۰۰ نفر برگزار شد. این گروه می گوید که دستورات اجرایی در حوزه امنیت ملی «تلاشهای مستقیم برای به حاشیه راندن مهاجران» است.گروه کاسا همچنین تأکید کرد که ساخت دیوار مرزی بین آمریکا و مکزیک «نماینده ارزشهای ملت آمریکا» نیست.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :