موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی حمل و نقل

a/114781 :کد

داود کشاورزیان؛

ابلاغ ضوابط و شرایط جدید تاسیس و بهره‌برداری شرکت‌های حمل‌ونقل

  پنجشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۰
تعداد بازدید : ۳۱۵   
 تحلیل ایران -ابلاغ ضوابط و شرایط جدید تاسیس و بهره‌برداری شرکت‌های حمل‌ونقل

رئیس سازمان راهداری‌و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: این سازمان با اهدافی چون تسهیل و تسریع زمان بررسی و اعطای مجوز برای متقاضیان تأسیس و بهره‌برداری شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای ضوابط جدید را تدوین و ابلاغ کرده است.

به گزارش تحلیل ایران، داود کشاورزیان گفت: این سازمان با اهدافی چون تسهیل و تسریع زمان بررسی و اعطای مجوز برای متقاضیان تأسیس و بهره‌برداری شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای ضوابط جدید را تدوین و ابلاغ کرده است.

 
وی افزود: یکی دیگر از اهداف مدنظر در ضوابط جدید؛ افزایش بهره‌وری، حفظ سرمایه‌های فعلی و تقویت ظرفیت جذب سرمایه‌گذاری در بخش حمل‌ونقل یکی دیگر از برنامه‌های دولت، در اجرای سیاست‌های جدید است.  رئیس سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای در بخش دیگری از سخنان خود تأكید كرد: ارزش در حمل‌و‌نقل کالایی کشور در دو بخش سرمایه و مدیریت نهفته است و هرکدام از بخش‌ها به‌تنهایی قابل ارزش‌گذاری و مفید هستند.  
 
میزان نوشت:  کشاورزیان به انعقاد قرارداد اخیر سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت، سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای با شرکت خودروسازی ماموت برای طرح نوسازی ناوگان فرسوده با عمر بالای ۳۵ سال اشاره کرد و از روسای ادارات خواست تا ضمن معرفی مزایای این طرح به متقاضیان، صاحبان و مالكان ناوگان و فعالان در بخش در خصوص اجرای محدودیت‌های تردد ناوگان فرسوده از سال ۹۷ اطلاع‌رسانی لازم انجام گردد. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :