موضوعات ‌مرتبط: فناوری تکنولوژی

a/114816 :کد

گوشی هوشمند

LG G۶ ضد انفجار خواهد بود

  پنجشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۲
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -LG G۶ ضد انفجار خواهد بود

نوت ۷ سامسونگ درس‌های زیادی به سایر سازندگان آموخت و حالا ال جی قصد دارد پرچم‌دار ۲۰۱۷ خود را به نام G۶ با فرمول جدید ضد داغ شدن و ضد انفجار راهی بازار کند.

 به گزارش تحلیل ایران کمپانی کره‌ای با تعبیه لوله‌های مسی سعی کرده است جلوی داغ شدن بیش‌ از حد باتری را در جی ۶ بگیرد و همین امر باعث می‌شود تا باتری داغ نشده و منفجر هم نشود.

کارشناسان ال جی می‌گویند گرمای ۱۵۰ درجه را امتحان کرده و گوشی توانسته است با موفقیت گرما را از خود عبور دهد بدون اینکه دچار مشکل شود.این فناوری در حال حاضر روی لپ‌تاپ، پی سی و … جواب خود را پس داده و گرما را تا ۱۰ درصد کاهش داده است.نکته جالب‌توجه در طراحی جی ۶ این است که سخت‌افزارها داخل گوشی از هم جداشده‌اند تا داغی احتمالی نتواند با سایر قطعات آسیب برساند.

ال جی که خود را رقیب سامسونگ می‌داند باعرضه زودتر جی ۶ نسبت به گلکسی اس ۸ می‌خواهد بازار را از آنِ خود کند و با تبلیغ ساخت یک گوشی امن در مقابل نوت ۷ سامسونگ خود را برتر نشان دهد.ظاهراً جی ۶ بیش از ۱۵ درصد فراتر از استانداردهای اروپایی در برابر درجه حرارت مقاومت از خود نشان داده است و این مزیتی برای کمپانی کره‌ای محسوب می‌شود.

تابناک نوشت : قرار است جی ۶ در کنفرانس جهانی موبایل در بارسلونا رونمایی شده و از دهم مارس نیز قابل‌خرید باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :