موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/114833 :کد

مرگ خاموش

مرگ خاموش مادر و دختر در کیانشهر

  پنجشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۶
تعداد بازدید : ۱۴۶   
 تحلیل ایران -مرگ خاموش مادر و دختر در کیانشهر

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ مادر جوان و دختر خردسالش در پی گازگرفتگی خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، سید جلال ملکی که در محل حادثه پلاسکو حضور دارد گفت، عملیات آتش نشانان در نقطه‌ای دیگر از تهران را تشریح کرد و گفت: در ساعت 12:36 ظهر امروز وقوع حادثه مشکوک به گازگرفتگی به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه 21 را به محل حادثه واقع در کیانشهر، خیابان شهید سلیمی اعزام کرد.

 

ملکی با اشاره به حضور آتش‌نشانان اظهار کرد: در کوتاه‌ترین زمان ممکن آتش نشانان به محل رسیده و مشاهده کردند که حادثه در طبقه چهارم یک ساختمان پنج طبقه رخ داده و در یک واحد 60 متری زن جوان و دختر خردسالش بیهوش شده‌اند.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه همسایه‌ها از غیبت این زن و فرزندش مشکوک شده و موضوع را به آتش نشانی اطلاع داده بودند، گفت: آتش نشانان این زن 23 ساله و دختر 6 ساله‌اش را خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند که در بررسی علائم حیاتی مشخص شد که این افراد جان خود را از دست داده‌اند.

 

وی علت این حادثه را روشن بودن همزمان بخاری و آبگرمن و همچنین وجود نقص در دودکش آبگرمکن اعلام کرد.

 

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، آتش نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت 14:18 به عملیات خود خاتمه داده و واحد مسکونی را به عوامل انتظامی تحویل دادند.

 

ایسنا نوشت: ملکی با اشاره به ادامه عملیات آتش نشانان در ساختمان پلاسکو اظهار کرد: گرچه شمار زیادی از آتش نشانان بیش از یک هفته است که در محل ساختمان پلاسکو مشغول عملیات هستند، اما تمامی ایستگاه‌های آتش نشانی نیز همچون گذشته از آماده‌باش برخوردار بوده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن در صحنه حوادث حاضر می‌شوند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :