موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/114843 :کد

ناطق نوری

از بگومگوها نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود

  پنجشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۸:۱۵
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -از بگومگوها نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وظیفه ما این است که با اخلاق حسنه، رفتار مناسب با مردم، سعه صدر و صبوری و گذشت مشکلات را حل و از بگومگوهای سیاسی پرهیز کنیم؛ چرا که از این بگومگوها نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود و به مردم سودی نمی‌رسد.

به گزارش تحلیل ایران ، حجت‌الاسلام والمسلمین ناطق نوری گفت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی وحدت کلمه بود و ما نیز اگر پیرو واقعی امام خمینی(ره) هستیم باید در همین مسیر حرکت کنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: وظیفه ما این است که با اخلاق حسنه، رفتار مناسب با مردم، سعه صدر و صبوری و گذشت مشکلات مردم را حل کنیم و از بگومگوهای سیاسی پرهیز کنیم؛ چرا که از این بگومگوها نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود و به مردم سودی نمی‌رسد.

ناطق نوری اظهارداشت: من خیلی خوشحال هستم که در آستانه دهه مبارک فجر میهمان استان قزوین هستم، به این مناسبت هم می‌گویم که باید با دستاوردهای انقلاب بیشتر آشنا شویم.

ناطق نوری با اشاره به سخنان و انتقادهای نماینده ولی فقیه در استان قزوین در خصوص رسیدگی به باندهای اقتصادی که با پوشش سیاسی به اقتصاد استان صدمه وارد می‌کنند اظهارداشت: برای شنیدن صحبت‌های آقای عابدینی و مشکلاتی که وجود دارد و حل آنها، از ایشان دعوت می‌کنم به دفتر بنده بیایند تا در مورد این موضوع صحبت کنیم و ما هم حرف زیادی برای گفتن داریم، هر دو طلبه هستیم و بهتر سخن یکدیگر را متوجه می‌شویم.

وی با اشاره به خاطراتی از دوران انقلاب اسلامی نیز یادآورشد: باید بررسی کنیم ببینیم چگونه یک طلبه جوان بدون هیچ حمایتی می تواند در برابر رژیمی سفاک بایستد و مردم را در مسیر انقلاب هدایت کند و این آموزه ها را در زندگی بکار بندیم.


ایسنا نوشت : عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه جلسه شورای اداری استان به بیان خاطراتی از دوران انقلاب اسلامی و رهبری حضرت امام خمینی(ره) پرداخت.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :