موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/114857 :کد

پلاسکو

جای خالی قهرمان پلاسکو بر روی صندلی جلسه امتحان

  پنجشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۱:۰۲
تعداد بازدید : ۳۷۲   
 تحلیل ایران -جای خالی قهرمان پلاسکو بر روی صندلی جلسه امتحان

در روز پایانی دی ماه وقتی برای خاموش کردن آتش ساختمان پلاسکو رفت، قرار بود بعد از تمام شدن عملیات بیاید و برای آخرین امتحانش که به دلیل برگزاری مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی و اعلام تعطیلی رسمی کنسل شد.

به گزارش تحلیل ایران  یادبود امتحان پایان ترم امیر حسین داداشی، آتش نشان شجاع و فداکار، دانشجوی کارشناسی ارشد واحد تهران شمال با حضور همکلاسی های داغدار ، دکتر علی محمد صفانیا، رئیس واحد تهران شمال و جمعی از دوستداران برگزار شد.

 

به احترام آتش نشان فداکار، امروز همکلاسی های امیر حسین داداشی، همه با لباس امداد در کلاس امتحان حاضر شدند.

 

امروز دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال حال و هوای دیگر داشت، برگزاری آزمون دانشجویان ارشد سوانح طبیعی رنگ بوی دیگری داشت این بار حاضری "غایب" در جلسه حضور داشت امیرحسین 27 ساله که دانشجوی ترم اول مدیریت سوانح طبیعی بود آزمون خود را بصورت عملی داد و قبول همگان شد.


بر اساس گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برگزاری آزمون اکولوژی عمومی در 7 بهمن ماه با حضور دکتر علی محمد صفانیا، رئیس واحد، هیأت رئیسه و مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و دیگر اساتید برای ابراز همدردی با دوستان و همکلاسان امیرحسین دادشی که به احترام دوست و همکار خود با لباسهای خدمت بر سر جلسه امتحان حاضر شده بودند ، دررأس ساعت مقرر برگزار گردید.


دراین بین دکتر صفانیا، اعلام کرد مقدمات اعطای مدرک افتخاری به این دانشجوی شهید و قهرمان از طرف دانشگاه فراهم شده است.


به گفته ی دوستان امیرحسین ، وی بسیار علاقه داشت به مدافعان حرم بپیوندد که با شجاعتی که از خود نشان داد بدون هیچگونه چشم داشتی وخارج از ساعت کاری برای کمک به محل حادثه پلاسکو شتافته بود به گونه ای که حتی لباسهای همکاران خود را به تن کرده و شجاعانه دل به آتش زده وباز نگشته وبه درجه رفیع شهادت نائل شده است و لقب شهدای مدافع مردم را به خود نسبت داد.

 

ایسنا نوشت:امیر حسین جان درود بر تو و شرف پاکت که برای کمک به هم میهنان خود آتش را به جان خریدی تا سرخی زندگی را به مردمت هدیه کنی راهت سبز و نامت پایدار باشد و این گونه در امتحان نهایی روسفید شدی.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :