موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/114862 :کد

شیائومی

شیائومی در کنگره جهانی موبایل امسال حضور نخواهد داشت

  پنجشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۲:۴۰
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -شیائومی در کنگره جهانی موبایل امسال حضور نخواهد داشت

شیائومی در کنگره جهانی موبایل امسال حضور نخواهد داشت

به گزارش تحلیل ایران  چندی پیش در خبرها خواندیم که هوگو بارا، معاون بخش بین الملل شیائومی، قصد دارد این شرکت چینی را ترک کند و به سیلیکون ولی برود. این خبر باعث شوکه شدن بسیاری از اهالی دنیای فناوری شد، اما خبر تعجب برانگیز دیگر که باز هم مربوط به شیائومی می شود، این است که این شرکت در MWC 2017 حضور پیدا نخواهد کرد.


این خبر که توسط یکی از سخنگویان شیائومی به تایید رسیده، ابتدا در سایت تک کرانچ منتشر شد. تعجب از شنیدن آن به دلیل است که شیائومی پرچم دار سال 2016 خود را در جریان کنگره جهانی موبایل بارسلون در اواخبر ماه فوریه سال گذشته میلادی معرفی کرده بود و بسیاری بر این باور بودند که در MWC 2017، این شرکت چینی از پرچم دار بعدی خود موسوم به Mi 6 رونمایی خواهد کرد.

 
شاید یکی از دلایل عدم حضور شیائومی در کنگره جهانی موبایل امسال، رفتن هوگو بارا از این کمپانی باشد. همان طور که می دانید، معاون اسبق بخش بین الملل شیائومی، تاثیرات فوق العاده ای بر پیشرفت این شرکت چینی گذاشته بود و اکنون بعد از 3.5 سال فعالیت در شیائومی قرار است به فیسبوک برود و هدایت تیم آکیولوس را بر عهده بگیرد. هوگو بارا خبر پیوستنش به فیسبوک و تیم آکیولوس را در صفحه رسمی توییترخود تایید کرده است.

 
شیائومی بر این اعتقاد است که روند رشد این شرکت بسیار سریع بوده و حالا وقت آن رسیده تا مدتی را به آرامی بگذراند. شاید به همین خاطر تصمیم عدم حضور در کنگره جهانی موبایل امسال توسط این غول چینی اتخاذ شده است.

 

تابناک نوشت:میزان فروش اسمارت فون های این شرکت در سال گذشته میلادی اعلام نشده، اما مشخص است که از نظر تعداد به رقیب اصلی خود یعنی هوآوی نرسیده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :