موضوعات ‌مرتبط: فناوری نرم افزار

a/114867 :کد

گوگل مپس

گوگل مپس iOS اکنون ساعات شلوغی مکان های مختلف را نمایش می دهد

  پنجشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۳:۰۹
تعداد بازدید : ۲۶۱   
 تحلیل ایران -گوگل مپس iOS اکنون ساعات شلوغی مکان های مختلف را نمایش می دهد

گوگل مپس iOS اکنون ساعات شلوغی مکان های مختلف را نمایش می دهد

به گزارش تحلیل ایران،  زمانی که در گوگل به دنبال نام یک رستوران یا کافی شاپ بگردید، گوگل اطلاعات مربوط به آن رستوران را به شما نمایش داده و می توانید درباره موضوعات مختلفی برای مثال زمان باز و بسته شدن رستوران، شماره تلفن و نظر کاربران و اینکه آن رستوران در کدام بازه زمانی شلوغ تر یا خلوت تر است، کسب اطلاع کنید.

قابلیت زمان های محبوب یا Popular Times در نسخه وب سرچ گوگل جدید نیست، اما کاربران iOS که از اپلیکیشن گوگل مپس استفاده می کنند تا به امروز به Popular Times دسترسی نداشتند. خبر خوش این است که در آخرین نسخه بروزرسانی شده اپلیکیشن گوگل مپس برای iOS، گوگل قابلیت آگاهی از زمان های شغلی را در اختیار کاربران قرار داده است.

به این ترتیب کاربران می توانند در لحظه نسبت به شلوغی یا خلوتی یک رستوران آگاه شده و هم چنین بدانند که عموم مشتریان در آن مکان چه مقدار زمان صرف می کنند. این قابلیت تفاوتی با Popular Times نسخه وب سرچ گوگل ندارد وتنها به نسخه iOS افزوده شده است.

تابناک نوشت: به یاد داشته باشید که این قابلیت جدید محبوبیت یک رستوران را به صورت لحظه ای نشان می دهد، قابلیتی که گوگل به تازگی آن را معرفی کرده است، تا پیش از این کاربران به محبوبیت یک رستوران مطابق با الگوی کسب و کار آن به صورت میانگین دسترسی داشتند که ممکن بود در شرایط مختلف برای مثال بازه تعطیلات چندان دقیق نباشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :