موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/114872 :کد

قلعه نویی

قلعه نویی: برای کسب سه امتیاز به میدان می رویم

  پنجشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۰
تعداد بازدید : ۱۶۷   
 تحلیل ایران -قلعه نویی: برای کسب سه امتیاز به میدان می رویم

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: بازی هجومی برابر ماشین‌‌سازی را در دستور کار داشته و به دنبال کسب ۳ امتیاز بازی هستیم.

به گزارش تحلیل ایران ،  امیر قلعه‌نویی عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز اظهار کرد: نسبت به دور رفت 2 امتیاز بیشتر گرفته‌ایم، اما باید تلاش کنیم تا به صدر جدول برسیم.


وی گفت: در بازی برابر نفت آبادان تیم انگیزه لازم را نداشت، چون تماشاگران پرشور حضور نداشتند، اما تماشاگران در بازی فردا حضور خواهند داشت و موجب طراوت و شادابی در این بازی خواهند شد.


سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: چمن ورزشگاه یادگار امام آن چمنی نبود که انتظار داشتیم و اگر بیش از حد بازی انجام شود تا پایان فصل جواب نخواهد داد.


قلعه نویی در مورد رقیبش در بازی فردا گفت: بازی با تیم‌های کاظمی سخت است و فردا با ماشین سازی بازی راحتی پیش رو نداریم، اما ما هم تیم تراکتورسازی هستیم و برای پیروزی به میدان می رویم.


وی افزود: یکی از بهترین دوران مربیگری‌ام را در تراکتورسازی طی می‌کنم و تیم از هر لحاظ در وضعیت خوبی قرار دارد و امیدواریم بازیکنان مصدوم نیز به بازی‌ها برسند.


سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز با اشاره به اینکه وضعیت تیم در پیامک‌ها خوب نیست و حتی در تعداد هواداران پیامکی ریزش داشته‌ایم، گفت: ما باید خودمان در زمین حق‌مان را بگیریم و باید کار خودمان را بکنیم.


وی با اشاره به اینکه این هفتمین بازی است که ما قبل از پرسپولیس بازی می‌کنیم، گفت: در این مورد عدالت رعایت نشده و منطقی نیست.


وی با اشاره به مصدومیت ایران پوریان و سعید آقایی گفت: ادینیو جزو 18 نفر ماست اما بازیکنی که مصدوم می‌شود، برای برگشت به شرایط گذشته به زمان نیاز دارد.


قلعه نویی با اشاره به محرومیت هواداران تیم تراکتورسازی، گفت: خدا کسانی که با میکروفن‌های آلوده و قلم‌های عمروعاصی ورزش را به این وضع انداختند، لعنت کند.


فردا جمعه هشت بهمن، از ساعت 15 در ورزشگاه بازسازی شده یادگار امام (ره) تبریز دو تیم همشهری تراکتورسازی و ماشین‌سازی به مصاف هم می‌روند.


سید وحید کاظمی، علی میرزا بیگی، علی اکبر نوری و سعید رحیمی مقدم، داوران دربی تبریز هستند.


ایرنا نوشت: تراکتورسازی با 34 امتیاز در رده دوم و ماشین سازی با هشت امتیاز در رده 16 جدول قرار دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :