موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/114944 :کد

استویچف

استویچف: والیبال ایران به خوبی می داند به کجا می رود

  جمعه ۰۸ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۷
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -استویچف: والیبال ایران به خوبی می داند به کجا می رود

رادوستین استویچف پس از حضور در تهران و بازدید از امکانات والیبال کشورمان صبح امروز تهران را به مقصد صوفیه ترک کرد.

به گزارش تحلیل ایران،  رادوستین استویچف گزینه بلغاری سرمربیگری تیم ملی والیبال کشورمان که عصر روز یکشنبه وارد تهران شد و پس از بازدید از والیبال و چند نشست با مسئولین فدراسیون والیبال ایران برنامه ها و نقطه نظرات خود را در خصوص سرمربیگری تیم ملی والیبال کشورمان ارائه کرد.


استویچف در آخرین جلسه خود با دکتر داورزنی گفت: سفر به ایران برای من بسیار مفید بود.

 

از فدراسیون والیبال ایران درس های زیادی گرفتم. شما تنها فدراسیونی هستید که من دیدم اهداف خود را بر روی دیوار نصب می کنید تا همیشه مقابل چشمانتان باشد و از الان می دانید به کجا می خواهید بروید و به دور از سیاسی بازی فقط به نزدیک شدن و پیش رفتن به سوی اهداف عالیه خود فکر می کنید. فدراسیون بسیار منظم و کارآمدی دارید و می دانید در هر زمانی چه کاری را چگونه انجام دهید. روند رو به رشد والیبال ایران در ده سال اخیر کاملا این موضوع را نشان می دهد و نیازی به توضیحات بیشتر نیست.

 

وی افزود: براى من افتخار است كه با فدراسیون والیبال ایران همكارى كنم و اين مسئوليت را بعهده بگيرم واين پروژه چهار ساله و اهداف ترسيم شده را عملى كنم. شما در خيلى از زمينه هاى عملكرد فوق العاده اى داشته ايد اما هدف و فلسفه كارى من كمى متفاوت است  ومن فقط براى سكو ميجنگم و بايد شرايط رفتن به روى سكو فراهم شود واين فقط به سرمربى مربوط نيست.

 

سايرعوامل نيز بايد همراه باشند. در حال حاضر نحوه آماده سازى بازيكنان در باشگاهها با مشكلاتى مواجه است كه بايد براى آن چاره انديشى شود.


ایسنا نوشت: این مربی بلغاری در پایان خاطر نشان کرد: در ساير موارد بايد كارهاى مختلف و تربيت نيروى انسانى مناسب با اهداف ترسيم شده انجام شود كه نيازمند يك یا دوسال زمان است. نکات زیادی در مذاکرات مطرح شد و من هم به هر حال نكات زيادى از این سفر آموختم واز مهمان نوازى شما تشكر مي كنم و اميد وارم با فراهم شدن شرايط بتوانيم همكارى دراز مدتى با هم داشته باشيم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :