موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/115036 :کد

ال جی

ال جی باز هم پتنت های جدیدی برای دو گوشی هوشمند تاشو دریافت کرد

  شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۳:۴۹
تعداد بازدید : ۱۱۰   
 تحلیل ایران -ال جی باز هم پتنت های جدیدی برای دو گوشی هوشمند تاشو دریافت کرد

ال جی باز هم پتنت های جدیدی برای دو گوشی هوشمند تاشو دریافت کرد

به گزارش تحلیل ایران  حدود 10 روز پیش با خبر شدیم که ال جی پتنتی (با شماره پتنت US D776,074 S) را برای یک گوشی هوشمند تاشو دریافت کرده است. امروز USPTO (اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات متحده آمریکا) آشکار کرده که ال جی دو پتنت دیگر (با شماره پتنت های US D777.131 S و US D777,123 S) مربوط به حوزه گوشی های هوشمند تاشو را دریافت کرده است.

این پتنت ها به دو گوشی هوشمند تاشو مربوط می شوند که هر دو در حالت تا نشده به تبلت تبدیل می شوند.


تصویری که همراه با این پتنت های جدید منتشر شده است متفاوت از طراحی هایی است که USPTO اوایل ماه جاری میلادی منتشر کرده بود.

انتظار می رود که هر دو شرکت سامسونگ و ال جی در سال جاری میلادی بالاخره گوشی های هوشمند تاشوی خود را به بازار عرضه کنند.


بر خلاف گوشی سامسونگ که به بیرون تا می شود، دو گوشی ال جی که به تازگی موفق به دریافت پتنت شده اند، به سمت داخل تا می شوند. البته به خاطر داشته باشید که ممکن است گوشی های تاشوی ال جی و سامسونگ در نهایت هیچ شباهتی به طراحی هایی که در پتنت های USPTO منتشر می شوند نداشته باشند.

سایر تولیدکنندگان مانند لنوو نیز در حال کار بر روی دستگاه های تاشوی خود هستند اما به نظر می رسد که ال جی و سامسونگ فاصله بسیار کمی تا عرضه نهایی چنین محصولاتی به بازار داشته باشند.


تابناک نوشت: واکنش و استقبال کاربران از اولین گوشی های هوشمند تاشو می تواند معیاری برای سایر شرکت ها باشد تا درباره طراحی و تولید این طیف جدید از محصولات تصمیم گیری کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :