موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اخبار

a/115058 :کد

استاندار تهران

کسبه پلاسکو به فروشگاه قدس مولوی نمی‌روند

  شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۲
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -کسبه پلاسکو به فروشگاه قدس مولوی نمی‌روند

معاون فنی و عمرانی استاندار تهران از جانمایی کسبه ساختمان پلاسکوی تهران در روزهای آتی خبر داد و گفت: کسبه ساختمان پلاسکو به فروشگاه قدس خیابان مولوی نخواهند رفت و محل دیگری برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران  حسن کریمی درباره آخرین وضعیت کسبه ساختمان پلاسکوی تهران و جانمایی برای آنها اظهار کرد: قرار بود تا کسبه ساختمان پلاسکو به فروشگاه قدس خیابان مولوی عزیمت کنند اما به‌دلیل اینکه این محل به‌طور کامل آماده نشده بود و نیازمند برخی فعالیتها بود از انتقال کسبه به این مکان صرفنظر کردیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر جانمایی برای کسبه ساختمان پلاسکو در نظر گرفته شده و در حال نهایی کردن قرارداد آن هستیم؛ به‌زودی محل مورد نظر و شرایط جانمایی کسبه ساختمان پلاسکو را اعلام خواهیم کرد.

معاون فنی و عمرانی استاندار تهران تاکید کرد: کسبه ساختمان پلاسکوی تهران قبل از پایان بهمن‌ ماه فعالیت تولیدی و فروش خود را آغاز خواهند کرد و اتحادیه به همراه سایر دست‌اندرکاران در جریان کامل موضوعات مدنظر هستند.

کریمی درباره زمین به جا مانده از ساختمان قبلی پلاسکوی تهران نیز اظهار کرد: بنیاد مستضعفان عنوان کرده که ظرف دو سال ساختمان تازه‌ای را در محل ساختمان سابق پلاسکو  بنا خواهد کرد و آن را به کسبه تحویل می‌دهد.

 حادثه آتش‌سوزی و ریزش ساختمان پلاسکوی تهران در خیابان جمهوری روز پنجشنبه  30 دی ماه امسال به‌وقوع پیوست و موجب خسارتهای مالی و جانی بسیاری برای کسبه این ساختمان و جمعی از آتش‌نشانان شد.

تسنیم نوشت : چند روز پس از این حادثه، استاندار تهران با اشاره به اختصاص مکانهایی برای فعالیت مجدد کسبه ساختمان پلاسکو گفته بود که فروشگاه قدس مولوی و شهرک صنعتی قرچک با مسئولیت رئیس اتاق اصناف تهران برای کسبه پلاسکو پیش‌بینی شده است؛ کسبه پلاسکو به زودی در محل جدیدی که در روزهای آتی مشخص خواهد شد، شروع به فعالیت می‌کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :