موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/115123 :کد

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی؛

بسیاری از مردم زیر خط فقر قرار گرفته‌ اند

  یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۴
تعداد بازدید : ۲۳۸   
 تحلیل ایران -بسیاری از مردم زیر خط فقر قرار گرفته‌ اند

برای برون‌رفت از این مشکلات آن چیزی که جبهه مردمی پیشنهاد کرده و با استقبال مردم مواجه شده این است که باید به ارزشهای انقلاب و انقلاب اسلامی بازگردیم.

 

به گزارش تحلیل ایران، اولین نشست کمیته جوانان و دانشجویان جبهه مردمی نیروهای انقلاب در مجتمع فرهنگی تربیتی مسجد الرحمان برگزار شد.محمدباقر ذوالقدر معاون اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در این نشست با اشاره به فلسفه شکل‌گیری این جبهه گفت: واقعیت تلخ روزگار ما این است که بعد از سی و هشت سال که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و پای آن خونهای زیادی ریخته شده است، باید اعتراف کنیم که متاسفانه تمام اهداف انقلاب محقق نشده است.

وی با بیان اینکه آنچه بنیانگذاری انقلاب اسلامی هدفش بود در بسیاری از موارد محقق نشده است، تصریح کرد: اهداف کسانی که برای عزت و اقتدار نظام تلاش می‌کنند هنوز محقق نشده است.معاون اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با تاکید بر اینکه مردم امروز گرفتار مشکلاتی در عرصه مختلف از جمله اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، و مدیریت عمومی کشور هستند اظهار داشت: در برخی موارد دیگر مشکل نیست بلکه بوی بحران به استشمام می‌رسد.
ذوالقدر با اعلام اینکه کشور امروز گرفتار بیکاری، رکود، گرانی است افزود: هر روز ارزش پول ملی کشور کمتر می‌شود و بیشتر مردم امروز زیر خط فقر هستند.وی با بیان اینکه مطالبات رهبری در بسیاری از موارد بر روی زمین مانده است گفت: در بسیاری موارد دچار پسرفت شده‌ایم و داشته‌‌هایی را که براثر تلاش فرزندان انقلاب به دست آمده بود نیز کمرنگ شدند.

معاون اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با تاکید بر اینکه کشور امروز با تهدیدهای خارجی مواجه است، ادامه داد: گرگهای خون آشام مترصد این هستند که پنجه‌های خون‌آلود خود را روی انقلاب و کشور بکشند.ذوالقدر با بیان اینکه در برابر مشکلات و تهدیدات نمی‌توان آرام نشست و نیروهای انقلاب نمی‌توانند سرگرم کار خود باشند ادامه داد: نمی‌توان شاهد کم‌فروغ شدن انقلاب بود و ببینیم سنگر به سنگر دشمن وارد کشور می‌شود. برای برون‌رفت از این مشکلات آن چیزی که جبهه مردمی پیشنهاد کرده و با استقبال مردم مواجه شده این است که باید به ارزشهای انقلاب و انقلاب اسلامی بازگردیم و کار را به مردم بسپاریم که دو رکن اساسی شکل‌گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب همین است.

معاون اجرایی جبهه مردمی نیروی انقلاب با بیان اینکه در چند سال اخیر یک کلیدواژه در بیانات مقام معظم رهبری وجود دارد و آن هم انقلابیگری است، اظهار داشت: یک مسئله در همه کشورهای جهان قدرت ملی است و کشورهایی که می‌خواهند در هندسه قدرت جهانی نقش داشته باشند روی قدرت ملی می‌ایستند که این قدرت ملی موجودیت آنها را تثبیت و باعث اقتدار آنها می‌شود.

ذوالقدر افزود: در بحث قدرت ملی یکی از اساسی‌ترین رکن آن در کشور ما انقلاب است که مهمترین مولفه قدرت ملی ما است. اگر این انقلاب را حفظ نکنیم به یک کشور دسته چندم تبدیل خواهیم شد.وی با تاکید بر اینکه انقلاب باعث شد که کشور ما جهش داشته باشد و به یک قدرت اثرگذار در جهان تبدیل شود عنوان کرد: آنچه باعث شد قدرتهای بزرگ را به زانو دربیاوریم انقلاب و انقلابیگری بود و به همین دلیل است که دشمنان سعی می‌کنند از ما انقلا‌ب‌زدایی کنند و ارزشهای آن را به فراموشی بسپارند.

معاون اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب تصریح کرد: آنها مخالفتی با جمهوری اسلامی ایران ندارند به شرط اینکه بر روی ارزشهای انقلابی پافشاری نکنیم که در برخی مواقع در جاهایی موفق بوده‌اند. برای برون‌رفت از مشکلات اولین کار این است که نیروهای انقلاب در یک اردوگاه جمع شوند که جبهه مردمی نیروهای انقلاب در پاسخ به اینچنین کاری است.تسنیم نوشت : وی با اشاره به نامگذاری این تشکل سیاسی به عنوان جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: جبهه برگرفته از دفاع مقدس و حضور مردمی در جبهه‌های حق علیه باطل بودکه برخلاف آنچه در مباحث سیاسی مطرح می‌شود است.معاون اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب ادامه داد: ویژگی جبهه در این بود که در میدان منازعه قرار داشتیم و با دشمن بیرونی مبارزه می‌کردیم.

ذوالقدر با تاکید بر اینکه در جبهه‌های دفاع مقدس بعضی از خصوصیات وجود داشت، گفت: در جبهه‌های دفاع مقدس مردم حضور داشتند بدون گرایشات سیاسی و قومی و همچنین در جبهه انگیزه رسیدن به قدرت و ثروت نبود و دفاع از ارزشها بود که شاهد ایثارگریهایی در این زمینه بودیم.وی با تاکید بر اینکه جبهه نیروهای مردمی انقلاب باید حضور مردم در اداره امور کشور را فراهم کند گفت: در این جبهه تصمیم از پایین به بالاست یعنی حضور مردم در این جبهه پررنگ است.در مجمع عمومی که در بهمن ماه برگزار می‌شود اعضای هیئت رئیسه این جبهه مشخص می‌شوند.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :