موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/115227 :کد

خبرنگار شبکه تلویزیونی سی ان ان؛

تصرف فرودگاه سیاتل توسط معترضان ترامپ

  یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۳:۱۵
تعداد بازدید : ۲۶۳   
 تحلیل ایران -تصرف فرودگاه سیاتل توسط معترضان ترامپ

پلیس آمریکا برای متفرق کردن معترضان در فرودگاه بین المللی سیاتل از افشانه فلفل استفاده کرده است.

به گزارش تحلیل ایران،خبرگزاری صدا و سیما نوشت: پلیس آمریکا برای متفرق کردن معترضان در فرودگاه بین المللی سیاتل از افشانه فلفل استفاده کرده است.


خبرنگار شبکه تلویزیونی سی ان ان در گزارشی از فرودگاه شهر سیاتل گفت: تظاهرات زیادی بر ضد دستور اجرایی دونالد ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور به آمریکا برگزار شده است.مردم در فرودگاه تظاهرات می کنند و خواستار اجازه ورود افرادی هستند که از ورود آنها جلوگیری شده است. آنها مقابل ایستگاه بازرسی تجمع کرده اند و پارچه نوشته هایی در اعتراض به دستور اجرایی ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع برخی از کشورها در دست دارند. معترضان در بخش دیگر این فرودگاه، مبادی خروجی را هم با تجمع خود مسدود کرده اند. در واقع معترضان فرودگاه را اشغال کرده اند. پلیس سعی می کند ایستگاه بازرسی را باز کند اما معترضان راه را مسدود کرده اند. معترضان می گویند تا صبح در اینجا خواهند ماند. البته این اعتراضات تا اینجا کاملا مسالمت آمیز بوده است.

استفاده پلیس از اسپری فلفل برای متفرق کردن معترضان در فرودگاه سیاتل
پلیس آمریکا برای متفرق کردن معترضان در فرودگاه بین المللی سیاتل از افشانه فلفل استفاده کرد. طبق این گزارش حدود دو هزار نفر در اعتراض به دستور اجرایی رئیس جمهور آمریکا برای ممنوعیت ورود اتباع برخی از کشورها تظاهرات کردند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :