موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/115330 :کد

فرمانده سازمان بسیج

ملت ایران هیچگاه ایثارگری فرزندان دلیر خود را فراموش نمی‌کند

  دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۱
تعداد بازدید : ۱۹۹   
 تحلیل ایران -ملت ایران هیچگاه ایثارگری فرزندان دلیر خود را فراموش نمی‌کند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه بیشتر شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو از اعضای بسیج بودند گفت: این فرهنگ و تفکر بسیجی است که همواره خود را مدافع جان و مال مردم می‌داند که در صحنه های مختلف شاهد آن هستیم.

به گزارش تحلیل ایران ، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تشییع شهدای آتش نشان با اشاره به ایثارگری ملت ایران افزود: خط ایثار و شهادت طلبی ریشه در اعتقادات و باورهای ملت مسلمان ایران دارد و فداکاری آتش نشانان غیور که با بذل جان خویش حافظ جان دیگران شدند سندگویای این مطلب است.

وی با تجلیل از تلاش‌های شبانه روزی آتش نشانان برای نجات مردم در حوادث مختلف گفت: کارکنان سازمان آتش نشانی در صحنه های دلخراشی که در حوادث مختلف رخ می دهد همیشه مایه آرامش و اطمینان مردم بودند و ابراز احساسات صادقانه مردم در این حادثه گویای قدرشناسی مردم از این عزیزان است.

غیب پرور با اشاره به جانفشانی های بسیجیان در دفاع مقدس افزود: جانفشانی های آتش نشانان در مواجهه با حادثه غم انگیز ساختمان پلاسکو یاد آور همان رشادت هاست و ملت ایران قدردان فرزندان دلیر خود است.

وی با اشاره به اینکه اکثر شهدای آتش نشان در این حادثه از اعضای بسیج بودند، گفت: این فرهنگ و تفکر بسیجی است که همواره خود را مدافع جان و مال مردم می داند که در صحنه های مختلف شاهد آن هستیم در حادثه اخیر یکی از جلوه های آن را آتش نشانان شجاع، با نثار جان خود به نمایش گذاشتند.

غیب پرور با اشاره به گزارش‌های کارشناسان در خصوص وجود ساختمان های دیگری که از ایمنی لازم برخوردار نیستند، گفت: همه باید بدانیم که رعایت نکات ایمنی یک اصل مهم در زندگی شهری است و دستگاه های مختلف هر یک باید در این حوزه به مسئولیت های خویش با دقت عمل کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج با اشاره به اینکه دستگاه های مختلف امداد رسانی از شروع حادثه در محل حاضر شده و تمام تلاش خود را کردند، گفت: هماهنگی دستگاه های مختلف اعم از آتش نشانی، شهرداری، اورژانس و سایر نهادهایی که وسایل امدادرسانی و آوار برداری در اختیار داشتند در این حادثه چشمگیر بود و زحمات شبانه روزی آنها قابل قدردانی است.

فارس نوشت : وی در پایان با ادای احترام و تسلیت به خانواده‌های معزز شهدای آتش نشان گفت ملت ایران هیچگاه خاطره رشادت و ایثارگری فرزندان دلیر خود را در آتش نشانی فراموش نخواهند کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :