موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترافیک

a/115475 :کد

کنترل ترافیک پلیس راهور

احتمال اعمال محدودیت در بهارستان، شهدا و خیابان جمهوری

  ﺳﻪشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۶
تعداد بازدید : ۲۴۳   
 تحلیل ایران -احتمال اعمال محدودیت در بهارستان، شهدا و خیابان جمهوری

با توجه به برگزاری مراسم یادبود شهدای آتش‌نشان در روز چهارشنبه(فردا) رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران از احتمال اعمال محدودیت در میدان بهارستان، شهدا و خیابان جمهوری خبرداد.

به گزارش تحلیل ایران سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران  در رابطه با محدودیت‌های ترافیکی مراسم یادبود شهدای آتش‌نشان که روز چهارشنبه در میدان بهارستان برگزار می‌شود گفت: براساس پیش‌بینی‌ ما با توجه به اینکه مراسم در ساعت 14 الی 16 برگزار می‌شود نیازی به محدودیت‌های ترافیکی نیست.

رازقی افزود: اما در صورتی که نیاز به اعمال محدودیت‌های ترافیکی احساس شود در میدان بهارستان از تقاطع فخرآباد به سمت جنوب، میدان شهدا به سمت غرب و در خیابان جمهوری تقاطع مخبر به سمت شرق محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد.

وی اظهار داشت: شهروندان با توجه به اعمال محدودیت در خیابان‌‌های ذکر شده، می‌توانند جهت تردد از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

فارس نوشت : رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران تاکید کرد با توجه به حجم ترافیک و جمعیت در مراسم فردا توصیه ما به شهروندان این است که جهت تردد و شرکت در این مراسم حتما از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :