موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/115478 :کد

در پی صدور قانون جدید آمریکا؛

تلاش سفارت ایران در اتریش در مورد شهروندان ایرانی

  ﺳﻪشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۹
تعداد بازدید : ۶۰۷   
 تحلیل ایران -تلاش سفارت ایران در اتریش در مورد شهروندان ایرانی

سفارت ایران در اتریش، در خصوص اقدامات این نمایندگی برای سه شهروند ایرانی مشمول قانون جدید آمریکا مستقر در فرودگاه بین المللی وین تو ضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش تحلیل ایران، ایسنا نوشت: سفارت ایران در اتریش اعلام کرده است: سفارت حمهوری اسلامی ایران در وین به محض اطلاع از این موضوع با اعزام نماینده‌ای به فرودگاه وین تلاش کرد در راستای وظایف ذاتی خویش مبنی بر ارائه تسهیلات کنسولی به شهروندان ایرانی در شرایط حساس کنونی اقدامات لازم را بعمل آورد.

 

- ارتباط مستمر با مسئولین شرکت هواپیمایی اتریش ایر و فرودگاه بین‌المللی وین با هدف یافتن راه حلی برای خروج از بن‌بست موجود و همچنین فراهم نمودن زمینه اقامت کوتاه مدت شهروندان ایرانی در بخش ترانزیت فرودگاه وین با همکاری هواپیمایی اتریش (با توجه به این‌که این افراد روادید ورود به کشور اتریش را نداشتند)

 

- متاسفانه دوتن از این عزیزان بخاطر کهولت سن، با شرایط ویژه ای روبرو هستند. سفارت جمهوری اسلامی ایران طی این مدت تلاش کرد با فراهم نمودن تسهیلات رفاهی لازم شرایط بهتری را برای آن‌ها طی مدتی که  در فرودگاه اقامت دارند،ایجاد نماید.


- همچنین تماس تلفنی با خانواده‌های آن‌ها با هدف حفظ و تقویت روحیه و کمک به برطرف شدن مشکل آن‌ها از جمله از اقدامات دیگر سفارت جمهوری اسلامی ایران در وین بوده است.

 

- در حال حاضر این افراد در شرایط خوبی بسر می‌برند و، سفارت جمهوری اسلامی ایران در وین تا حل قطعی مشکل آن‌ها به پیگیری و تلاش خود ادامه خواهد داد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :